Jump to content
WinClub

locarno

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About locarno

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

229 profile views
 1. Będzie 32 bitowa wersja tego systemu ?
 2. Cześć. Pytanie jak w temacie. Gdzie znajdę do pobrania modyfikację Windowsa XP (Windows JG) od Sromotnika ? Pamiętam, że była, to najlepsza modyfikacja XPka.
 3. Dlaczego po aktywacji Office 2019 jego wersja zmieniła się na 2016 ?
 4. Czy u was też jest tak, że jak wybierzecie "Przeskocz do następnej wersji systemu Windows", to potem po ponownym wejściu w ustawienia i tak znów jest ustawione co inne. W moim przypadku ustawia się "Aktywne rozwijanie..." "Szybkie aktualizacje".
 5. Z tego dużo nie wynika Kanał fast jest przecież w "-Aktywne rozwijanie systemu Windows" oraz "-Przeskocz do następnej wersji systemu Windows" O kanale slow nawet nie ma informacji.
 6. Gdzie znajdę informacje na temat jaki build jest aktualnie dostępny w programie Windows Insider ? Dawno nie uczestniczyłem w Windows Insider i widzę, że dużo się zmieniło. Są teraz trzy wybory: -Tylko poprawki, aplikacje i sterowniki -Aktywne rozwijanie systemu Windows (tu są dwa kanały slow i fast) -Przeskocz do następnej wersji systemu Windows (kanał fast)
 7. Witam Dzisiaj zainstalowałem wszystkie aktualizacje dla starego Build 10240 Insider przez Windows Update. Następnie zabrałem się za czystą instalację dyskiem utworzonym przez Media Creation Tool. Wcześniej system Windows był aktywowany i byłem także zalogowany na swoim koncie Microsoft. Po wykonaniu czystej instalacji i zalogowaniu się na koncie Microsoft system nie chce się aktywować. O to co się dzieje: Co robić ? Mam wpisać nowy klucz z Windows 7 Pro ?
 8. A second boot dysk na którym będę instalował system ?
 9. Właśnie będę instalować 2 Windows XP na osobnym dysku. I pytanie. First Boot Device ustawić na dysk na którym jest zainstalowany system, czy na którym będzie zainstalowany system ?
 10. Nic z tego. Instalator dodał w bootmenu Niestety występuje dokładnie ten sam problem. Restart. A teraz disk boot failure. Dobra zainstaluje wszystko na nowo.
 11. Dobra, zainstalowałem 7 mam menu wyboru, lecz do wyboru jest tylko 1 XP, brakuje 2 XP. To mam go dodać EASYBCD ?
 12. Czyli, najpierw zainstalwoać XP, XP, a na końcu Windows 7 i wszystko będzie ok ? W biosie mogę ustawić sobie dysk z XP, ale system i tak się nie uruchomi gdy dysk z 7 jest podłączony. Nie wiem co jest nie tak. @EDIT Usunąłem 7 i instaluje go jeszcze raz z podpiętymi dyskami z XP.
 13. MSI 915GVM6 Tak jak mówiłem, boot menu znajduje się na dysku z Windows 7. Wybrać można normalnie, tylko system nie chce się do końca załadować. Tak jakby coś z dyskami było nie tak. Boot menu jest ok, bo bez boot menu, uruchamiając system bezporśrednio z dysku XP też nie działa. Coś się gryzie.
 14. Ja w BIOS sobię ustawiam z którego dysku ma się bootować, ale to bez znaczenia, bo gdy do komputera jest wpięty dysk z Windows 7, to komputer się nie uruchamia.
 15. Przecież F8 pozwala wybrać tryb awaryjny, a nie system. Zrobiłeś własne boot menu ?
×
×
 • Create New...

Important Information