Skocz do zawartości

kosh

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Posty z Chatbox

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O kosh

 • Tytuł
  Nowicjusz
 • Urodziny 1967.10.25

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. kosh

  problem chłodzenia IBM t61

  Sprawę rozwiązałem pastą i płytkami miedzianymi, problemem był dystans który pasta nie wypełniała dostatnio. Producent czyli jeszcze IBM zastosował bardzo wysokiej jakości wkłady czy jak to teraz nazywają plastry termoprzewodzące i to wypełniało ten dystans, odradzono mi tych plastrów i zaproponowano mi blaszki miedziane i skutek jest znakomity temperatura w stresie 55 stopni i laptop nie ma ochoty się wyłączyć nawet po godzinie gry córki. Przed temperatura wybiegała ponad 80 stopni i był OFF laptopa. Wszystkie podpowiedzi były bardzo pomocne i na pewno przydadzą mi się przy remoncie pozostałych zabytków T400 i T500, nie będę czekał aż pojawią się na nich problemy. Wentylatorki też warto poczyścić i zakropić, teraz będę mógł sukces zakropić wznosząc wasze zdrowie .
 2. kosh

  problem chłodzenia IBM t61

  Mam go od 2007 roku i teraz dopiero się zaczęło, dokładnie tego lata. Po podłączeniu wentylatora bezpośrednio trochę lepiej, spróbuję jeszcze raz zmienić pastę a najlepiej jak kupię wkłady. Układ chłodzenia jest miedziany prosty i wszędzie dociska wentylator chodzi cichutko . Napiszę jutro jak mi poszło . Wizualizacja jest na stronie Lenovo do każdego modelu. Mam jeszcze T400 i 500 z nimi jak na razie nie mam problemów poza bateriami .
 3. kosh

  problem chłodzenia IBM t61

  Bardzo dobry plan, coś bynajmniej się dowiem .Dziękuję.
 4. kosh

  problem chłodzenia IBM t61

  Dziękuję, no to mam poważny problem
 5. W IBM T61 wymieniona pasta, wentylator dziala ale wydaję mi się że coś mam źle ustawione w BIOSie i wentylator nie chłodzi tak jak powinien co skutkuje wyłączaniem się laptopa podczas gdy córka gra w proste gierki. Proszę o podpowieć jak ustawić na maksymalną wydajność chłodzenia, podaje link symulatora biosu http://service.lenovo.partner-management.com/content/CoursewarePublic/15418/69927_t61_bios.swf Chcę się upewnić zanim zacznę podejżewać układ BGA.
 6. kosh

  [Windows 8.1] Brak ikonki Uzyskaj Windows 10

  Poczekaj spokojnie, na pewno się pojawi
×

Powiadomienie o plikach cookie