Jump to content
WinClub

redbull90

Mega użytkownik
 • Content Count

  342
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About redbull90

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik
 1. Fabrycznie jest tam Vista Basic więc nie wiem czy XP ma sens
 2. To ma być laptop taki tylko do użytku domowego, żeby film obejrzeć.. niestety specyfikacja nie powala. Celeron 1.73 i 512 RAM ale 32 bit windows 7 się zainstalowal i nawet sterowników nie chce
 3. Znajoma mi dała komputer który ma z zagranicy, chyba z Holandii. Jest na nim fabrycznie Vista ale nie ma chyba Patrycji recovery. Co proponujecie tam dać ? Nie mam płyty z Vista, mam tylko win7 ale czy jest sens? Ewentualnie skąd wezmę Vistę?
 4. przeinstalowałem na 6.32 i działa, do zamkniecia temat
 5. jaka macie wersje ? u mnie nie działa
 6. Czy ktoś ma problem z pobieraniem idm Z SIECI? mam weresje z tego forum, chyba 6.30 najcześciej pobieram z zalukaj cos i z YT. niestety nie działa od dzis. system windows7 ewentualnie jest jakis substytut tego programu zeby z cda czy zalukaj szło ?
 7. Dużo zabawy z tym? Bo szczerze to jestem nastawiony by postawic system i za dużo nie konfigurować. A nie ma jakiejś lekkiej wersji win10 żeby to działało ?
 8. Poleci mi ktoś z tego Forum system jakiś okrojony pod tego lapsa
 9. Wracam z kłopotem. Zrobiłem reinstalacja systemu Nowe sterowniki, przywróciłem ustawieniam fabryczne routera i nadal się zdarzyło to. Tylko na laptopie.
 10. Mam profesionala 64-Bit . Zmieniłem dysk na SSD i różnica jest duża względem HDD Ok czyli 10 nie warto
 11. Nie zakładając nowego tematu. Mam Lenovo g585 z AMD E1 3GB RAM i windows 64 bit Czy instalacja windows 10 poprawi osiągi już starego muła?
 12. Laptop żyje. Temat do zamknięcia. Dziękuję
×
×
 • Create New...

Important Information