Jump to content

Davidmo1990

 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

About Davidmo1990

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

407 profile views
 1. Witam, wczoraj bawiłem się z tym cały dzień niestety nic nie pomagało a próbowałem masy rzeczy, ostatecznie zrezygnowany zainstalowałem Windowsa ponownie ale w starszej wersji 18362.295 i problemu nie było po instalacji łatki 18362.329 problem odrazy występuje, widocznie coś gryzie się z moją maszyna albo ta aktualizacja jest popsuta.
 2. i7 4790K 16GB Ramu płyta Maximus VII Hero system postawiony na SSD sandisk'a Windows 10 1903 wersja 18362.329
 3. Witam, mam problem od przedwczoraj pojawił się nagle i samoistnie, chodzi o jeden z procesów pod nazwą "Wyszukiwarka" zaraz po uruchomieniu pracuje on na okrągło i zużywa 22%/35% mocy procesora oraz kilka gigabajtów ramu po kilku godzinach pracy, proces ten nie ustaje i nie można go wyłączyć gdyż uruchomia się momentalnie od razu. Zainstalowałem dziś system na nowo jednak nic to nie dało proces ten ponownie po kilku minutach zaczyna pochłaniać zasoby.
 4. Ta aktualizacja rozwiązuje problem tylko z Meltdown, na lukę Spectre 2 jak producent udostępni wam update Biosu pozostaje jeszcze Spectre 1 który jest nie zalatalny na procesorach Intela jedyny fix to wymiana na nowy procesor.
 5. Mam to samo co kolego djmarco problem pojawił się dziś rano, system uruchamia się w parę sec za to sam pulpit jest przymnożony na około 1 min potem ożywia się, klikniecie na manadzer zadań lub mój komputer nie działa kompletnie w tym czasie.
×
×
 • Create New...

Important Information