Skocz do zawartości

Addos

Użytkownik
 • Zawartość

  14
 • Posty z Chatbox

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Addos

  Microsoft Store oraz aplikacje ze sklepu nie uruchamiają się

  czy używałeś jakiegoś oprogramowania do wyłączenia zbędnych usług. telemetrii i innych zbędnych rzeczy w systemie ? jeżeli tak to może być tego przyczyna ja tak zrobiłem i mam podobne uwagi co do sklepu Windows - error . Są opisane różne sposoby opisane w internecie ale u mnie się nie sprawdziły. Dodam że ten błąd wyskakuje przy aktywnym internecie przy próbie uruchomienia polecenia Pliki do pobrania i aktualizacje i opcja wyszukaj. Instalowanie dodatkowych gier nie stwarza tego problemu.
 2. Addos

  Odtwarzacz audio - jaki?

  Popieram udany duet
 3. Witam od kilku dni staram się zainstalować najnowszą aktualizację Windows 10 Spring Creators Update, niby ok ale podczas instalowania aktualizacji pasek postępu dochodzi do 80 % i stoi. Po kilku godzinach bez rezultatu wyłączam komputer. Przy kolejnym uruchomieniu pokazuje się nowe okno dotyczące prywatności i lokalizacji, odhaczam co mi pasuje i dalej mam wersję 1709. Po kolejnych dniach gdzie znów wykrywa aktualizację niby pobiera( ale pliki są już na komputerze więc jest to moment) i znów przechodzi do instalacji gdzie występuje ten sam problem ( instalacja 80%). podchodzę do problemu z innej strony i korzystam z asystenta aktualizacji do systemu windows 10, ok asystent pobiera odpowiednie pliki i przechodzi do instalowania, ty poste staje na poziomie 93% i dalej nic się nie dzieje. Czy możne ktoś miał podobny problem i zna jakieś rozwiązanie tego problemu. Z braku rozwiązania będę zmuszony do instalacji na nowo systemu a tego na razie chcę uniknąć.
 4. Addos

  Czy można legalnie tak aktywować Windows 7.

  Zawsze można zadzwonić do Microsoftu i zrobić aktywacje telefoniczna. https://support.microsoft.com/pl-pl/help/950929/get-help-activating-microsoft-windows
 5. Addos

  [Mod] Win MicrOs x86 Final 2k15

  system ok ale wywala mnie z kontroli rodzicielskiej - screen- może podpowiedz co zmienić aby funkcjonowało. 2 konta admin z hasłem i kids profil standart.
 6. Addos

  Instalacja 2 systemów Windows z USB

  Chcę przetestować Bonus AIO 7 i 8.1 na windosowskim Hyper-V i na początku mam taki obraz ... Czy można jakoś to odpalic aby przetestować to wirtualnie. Wgrałem VirtualBox ale przy uruchomieniu instalki AIO program VB sypie błędami programu (testowane pod Win 8 pro)
 7. Addos

  Instalacja 2 systemów Windows z USB

  dziękuje za odpowiedż
 8. Mam pytanie czy istnieje możliwośc stworzenie instalatora na usb z wyborem sytemu do instalacji ( Win7 i Win 8). Dziękuję za odpowiedzi i sugestie jak sie do tego zabrać .
×

Powiadomienie o plikach cookie