Jump to content

Addos

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 1. czy używałeś jakiegoś oprogramowania do wyłączenia zbędnych usług. telemetrii i innych zbędnych rzeczy w systemie ? jeżeli tak to może być tego przyczyna ja tak zrobiłem i mam podobne uwagi co do sklepu Windows - error . Są opisane różne sposoby opisane w internecie ale u mnie się nie sprawdziły. Dodam że ten błąd wyskakuje przy aktywnym internecie przy próbie uruchomienia polecenia Pliki do pobrania i aktualizacje i opcja wyszukaj. Instalowanie dodatkowych gier nie stwarza tego problemu.
 2. Witam od kilku dni staram się zainstalować najnowszą aktualizację Windows 10 Spring Creators Update, niby ok ale podczas instalowania aktualizacji pasek postępu dochodzi do 80 % i stoi. Po kilku godzinach bez rezultatu wyłączam komputer. Przy kolejnym uruchomieniu pokazuje się nowe okno dotyczące prywatności i lokalizacji, odhaczam co mi pasuje i dalej mam wersję 1709. Po kolejnych dniach gdzie znów wykrywa aktualizację niby pobiera( ale pliki są już na komputerze więc jest to moment) i znów przechodzi do instalacji gdzie występuje ten sam problem ( instalacja 80%). podchodzę do problemu z innej strony i korzystam z asystenta aktualizacji do systemu windows 10, ok asystent pobiera odpowiednie pliki i przechodzi do instalowania, ty poste staje na poziomie 93% i dalej nic się nie dzieje. Czy możne ktoś miał podobny problem i zna jakieś rozwiązanie tego problemu. Z braku rozwiązania będę zmuszony do instalacji na nowo systemu a tego na razie chcę uniknąć.
 3. Zawsze można zadzwonić do Microsoftu i zrobić aktywacje telefoniczna. https://support.microsoft.com/pl-pl/help/950929/get-help-activating-microsoft-windows
 4. Chcę przetestować Bonus AIO 7 i 8.1 na windosowskim Hyper-V i na początku mam taki obraz ... Czy można jakoś to odpalic aby przetestować to wirtualnie. Wgrałem VirtualBox ale przy uruchomieniu instalki AIO program VB sypie błędami programu (testowane pod Win 8 pro)
 5. Mam pytanie czy istnieje możliwośc stworzenie instalatora na usb z wyborem sytemu do instalacji ( Win7 i Win 8). Dziękuję za odpowiedzi i sugestie jak sie do tego zabrać .
×
×
 • Create New...

Important Information