Jump to content

zxcvbnm_9999

 • Content Count

  367
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About zxcvbnm_9999

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona
 • Lokalizacja:
  Psoduposzczeklandy

Recent Profile Visitors

968 profile views
 1. Bez kitu, Windows 10 1809 przebił wszystko, nawet Windows ME. Problemy z niemal każdym aspektem systemu... Brawo! https://www.dobreprogramy.pl/wielkipiec/Przypomnijmy-co-to-naprawde-jest-okropny-system-czyli-pare-slow-o-Windows-Millennium,75140.html MS robi to samo co kiedyś tylko w inny sposób. Tam był system co roku, tu nowy build 2 razy w roku. Oba prowadzą do... Ciekawe kiedy nastąpi analogiczny etap, że MS zorientuje się, że trzeba dać więcej czasu i dopracować system. Mało tego, powinni pracować już nad Windows 11. Czymś nowym, bo marketingowo jest już troc
 2. Czy właśnie na naszych oczach MŚ przebił Windows ME w awaryjności? Historyczna chwila, w ciągu miesiąca od wypuszczenia 1809 pojawiła się niezliczona masa poważnych błędów. Może nie rozkłada Visty SP0 czy ME na łopatki, ale najgorszy bubel od 2009 roku.
 3. Można to już instalować, czy jeszcze straszy?
 4. Świetnie! Mój Windows 10 przestał ładować usługę bezprzewodowej łączności przez co nie działa Wi-Fi. Oprócz tego zdarza się, że nie ładują sie stery od chipsetu, atk, dźwięk po 3 minutach. I jest to 1803. Boje się, co może się stać na Alphie 1809. Dlatego prewencyjnie przesiadłem się na niezawodnego Debiano-pochodnego Brawo MS. Brawo. System był instalowany na czysto 2 dni temu.
 5. U mnie w starym lapku, kupionym w 2011, ale montowanym zapewne w 2010, jest dysk Hitachi 500 MB 5400 RPM. I dysk funkcjonuje bez zarzutu po dziś dzień. A to już 6 lat z kawałkiem.
 6. Niedługo M$ przejmie Linuxa i go fizycznie zlikwiduje... Nie wygląda to dobrze.
 7. Witam. Chciałem się dowiedzieć które z tych sterowników są zbędnym śmietniskiem niewartym instalacji? https://www.asus.com/pl/Laptops/K501LX/HelpDesk_Download/
 8. A to dziś (1 dzień nowej umowy ) Margines SNR najniższy jak się da 6.1 dB, tłumienie 35.5 dB.
 9. Niestety. To Orange. Do pełnych 20 nie dojdzie, ale i tak wolałem podpisać umowę na 11-20 niż 1-10. A uploady w ADSL/ADSL2/ADSL2+ takie są. Ciekawe jak pani z biura chciała mnie naciągnąć na 20-80? Centralę specjalnie dla mnie by wybudowali, czy może światłowody podciągneli?
 10. Źle czy ujdzie? 1 Test 2 Test
 11. Tak. Problem nie występuje. Po prostu nawaliłem i pobrałem g... Ale strona już zgłoszona.
 12. Pozwoliłem sobie zaryzykować, bo w każdej chwili mogę zmienić router na nowy i lepszy. Dlaczego zmieniałem firmware? Właśnie w oryginalnym traciłem często dostęp do 192.168.1.1. Każde obecne dostępne w necie firmware do tego routera nie jest oryginalne. --- Wykluczyłem czynnik routerowy. Zobaczymy jak reaguje Android. Firefox na Windowsie z Adblockiem sobie radzi.
×
×
 • Create New...

Important Information