Jump to content

renmaister

 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

About renmaister

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

348 profile views
 1. zrobiłem formata, 64bit zainstalowało się bez problemu, ale jest inny problem o którym zapomniałem wspomnieć wcześniej, 100% procesor, czy zainstalowanie 32bit by pomogło?
 2. Nie dało do efektu jakiego chciałem, się coś porobiło bo po uruchomieniu notebooka pojawia się czarny ekran i widać tylko myszkę, na notebooku i tak nic nie ma więc postanowiłem zrobić format, przez aplikację MediaCreationTool1809 zrobiłem pendrajwa z obiema wersjami systemu, i przy próbie instalacji 32 bitowej pojawia się błąd 0xc0000359. \windows\system32\boot\winload.efi, nie wiem jak to naprawić
 3. Cześć, Na matki notebook jest fabtycznie zainstalowany Windows 10 home, oraz 30gb pamięci przez co mamy ciągle problemy z pamięcią, średnio zostaje 300mb, mamy zainstalowaną tylko przeglądarkę, nie można dokonać aktualazlizaji sysyamu itd.. Jest jakiś mod który po instalacji zajmuje bardzo mało miejsca? Albo jakiś inny sposób.
 4. Od ponad tygodnia mam zainstalowany tej system, i czy to normalne że każdego dnia instaluje się jedna aktualizacja?
 5. zmiana rozdzielczości nawet na 1200 nie wiele dała
 6. Test wydajności w grze wykazał: Minimalne FPS: 13.94 Maksymalne FPS: 41.71 Średnie FPS: 22.34 Co robić? mas jakieś inne pomysły ?
 7. tu mam ustawiony procesor NVIDIA o dużej wydajności, ale czy dzięki temu mam pewność że gdy po uruchomieniu gdy na pewno z tej karty korzysta ?
 8. Kolega tu proponował zakup takiego dysku, miałem nadzieję że to pomoże
 9. Kupiłem dysk SSD, zainstalowałem na nim Windows 8.1 gra Company of Heroes 2 niestety bez zmian, nadal tnie i nie da się grać, macie może inne propozycje?
 10. Dokupiłem dysk SSD 128 GB, zainstalowałem system z forum "Win 8.1 Personal System (PS) 2k17", ale się nie aktywował, co robić?
 11. Czytałem że wiele ludzi tak własnie wymienia dyski, obecnie mam nie CD Romu tylko inny dysk ale bardzo muli w kieszeni, pytałem o taką zamianę bo nie ma wyboru w dyskach w formacie M.2 2242
 12. lepiej kupić dysk M.2 2242 i umieścić go w wyznaczonym miejscu, czy lepiej do tam gdzie jest HDD a obecny dysk HDD 1 TB do kieszeni CD romu?
 13. Do mojego laptopa pasuje dysk typu M.2 2242, bardzo mało popularny rozmiar i trudno dostępny niestety
×
×
 • Create New...

Important Information