Skocz do zawartości

anna.parker

Użytkownik
 • Zawartość

  28
 • Posty z Chatbox

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O anna.parker

 • Tytuł
  Użytkownik

Ostatnie wizyty

122 wyświetleń profilu
 1. anna.parker

  Win JG7 ThinPC v2019

  Sromotnik, da się jakoś to obejść, jakiś parametr czy coś do zmiany? Przesiadka z poprzedniej wersji na nową nieudana. Stara mniej zajmowała i poszło. Niestety wywalono już stare ISO (poprzednią wersję) i jestem w czarnej d. A to ważna sprawa, bo Twój system zasilał serwer VPS, który hostuje dosyć ważne rzeczy...
 2. anna.parker

  Win JG7 HP&Pro x64 v2018 - archiwum

  Wszystko super. Siedzi system na 3 już maszynach i jest to chyba najlepsza wersja customowego Windowsa 7 jaki wyszedł, jak dla mnie. Bóg zapłać.
 3. anna.parker

  Win JG7 HP&Pro x64 v2018 - archiwum

  Ten sam problem, po uruchomieniu Optymalizacji/Czyszczeniu, trwało to ze 4 godziny, po czym poszedł restart. W procesach pracowało cmd.exe, szkoda, że ukryte co się robi, fajnie byłoby wiedzieć. PS. W sromotnikowym Win81 opcja czyszczenia skasowała mi na amen prywatne ważne pliki z Pulpitu, także ostrożnie!
 4. anna.parker

  Win JG7 HP&Pro x64 v2018 - archiwum

  Jakby ktoś pytał to... TAK! W pierwszym poście to już jest NOWA wersja z 2019 roku! Sromotne dzięki, już ściągnięte.
 5. anna.parker

  Windows 7 Remake OS 2011 multi edition SP1 x64

  Nie znam systemu, a znalezienie zajęło mi 1-2 minuty. Wersja 32 bit, ale moze gdzies ktos zachomikowal 64 bit, tak tylko podsuwam, poszperaj sam http://chomikuj.pl/Cosmoludek/Systemy+operacyjne/Remake+OS+2011+MULTI+Edition+*5bW7*5d+*5bUL*5d*5bPR*5d*5bHP*5d+*5bSP1*5d+*5bx86*5d+*5bPL*5d,1960334043.7z(archive)
 6. anna.parker

  Win JG8.1 Pro x64 Lite

  @srom-otnik Mógłbyś szefie udostępnić skrypt, albo wskazać gdzie łon do ustawień SSD, co pyta przy 1 uruchomieniu? Mam Twój system, wymieniony dysk na SSD i nie chcę na nowo stawiać systemu. Dzięki.

  Planujesz nową wersję, żeby nowe aktualizacje dodać?

 7. anna.parker

  Windows 7 z RDP na partycje 5 GB

  Wspaniałego sromotnika system działa, zajmuje mniej niż 5 GB i zostało RDP, także mogę polecić: https://winclub.pl/topic/17187-win-jg7-thinpc/
 8. anna.parker

  Windows 7 z RDP na partycje 5 GB

  Jak bym miała tak zrobić to nie pisałabym tego tematu, także zastanów się nad sobą i sensem Twojego życia i istnienia. Znalazłam rozwiązanie i dla potomnych zostawiam: https://github.com/stascorp/rdpwrap
 9. anna.parker

  Win JG7 ThinPC v2019

  Core niech zostanie, jest boska. Dla mnie jeszcze bardziej okrojona może być.
 10. anna.parker

  Windows 7 z RDP na partycje 5 GB

  Te metody znam, ale żadne nie działają. Z powyższego linku metoda 1 jest o tyle lepsza, że przez chwile mignie czarny ekran przy próbie połączenia z RDP, ale jednak nie łączy się. Metoda druga, w ogóle się wywala. Kiedyś one działały i powinny działać na starych modyfikacjach, ale stare są niebezpieczne przy kontakcie z Internetem.
 11. anna.parker

  Windows 7 z RDP na partycje 5 GB

  Ale serwer, nie klient? Jesteś pewien? Nie znam takiej metody, każdy link mile widziany. Dzięki.
 12. anna.parker

  Windows 7 z RDP na partycje 5 GB

  Żadne VNC nie wchodzi w rachubę, ma być protokół RDP my Microsft i tyle. Taka sytuacja.
 13. anna.parker

  Windows 7 z RDP na partycje 5 GB

  razor1995, no niestety właśnie ciężko znaleźć. Tzn. jest sporo, ale jak już wyciętę to właśnie z serwerem pulpitu zdalnego. m4s, bo musi być na porcie 3389 i taki rozmiar dysku, niestety.
 14. Szukam, grzebie i tutaj i u ruskich i nie moge znalezc w miare swiezego Win7, ktory da sie zainstalowac na partycji 5 GB. Moze byc 32 bit (nawet lepiej, bo mnie zajmuje), musi byc nie wyciety serwer RDP [pulpit zdalny], takze wersja Pro, bo HP nie ma serwera remote desktop. Ktos cos? Kto podrzuci cos to stawiam piwo (PayPal albo BTC). Dzieki.
×

Powiadomienie o plikach cookie