Jump to content

anna.parker

Użytkownik
 • Content Count

  31
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About anna.parker

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

269 profile views
 1. https://www.techradar.com/news/windows-10-cloud-release-date-news-and-rumors Ktoś coś?
 2. @jiri1955 Ale to instalacja na serwerze KVM, bez fizycznego dostępu. Z resztą to i tak nic by nie dało.
 3. Dzięki, ale to nie pomaga. Po prostu dysk ma 5 GB. Były kiedyś mody, które ignorowały to (była opcja "zainstaluj mimo to" albo "zignoruj") i szło dalej. Ktoś jakieś pomysły albo ktoś ma stary z 2018 plik ISO?
 4. Sromotnik, da się jakoś to obejść, jakiś parametr czy coś do zmiany? Przesiadka z poprzedniej wersji na nową nieudana. Stara mniej zajmowała i poszło. Niestety wywalono już stare ISO (poprzednią wersję) i jestem w czarnej d. A to ważna sprawa, bo Twój system zasilał serwer VPS, który hostuje dosyć ważne rzeczy...
 5. Wszystko super. Siedzi system na 3 już maszynach i jest to chyba najlepsza wersja customowego Windowsa 7 jaki wyszedł, jak dla mnie. Bóg zapłać.
 6. Ten sam problem, po uruchomieniu Optymalizacji/Czyszczeniu, trwało to ze 4 godziny, po czym poszedł restart. W procesach pracowało cmd.exe, szkoda, że ukryte co się robi, fajnie byłoby wiedzieć. PS. W sromotnikowym Win81 opcja czyszczenia skasowała mi na amen prywatne ważne pliki z Pulpitu, także ostrożnie!
 7. Jakby ktoś pytał to... TAK! W pierwszym poście to już jest NOWA wersja z 2019 roku! Sromotne dzięki, już ściągnięte.
 8. Nie znam systemu, a znalezienie zajęło mi 1-2 minuty. Wersja 32 bit, ale moze gdzies ktos zachomikowal 64 bit, tak tylko podsuwam, poszperaj sam http://chomikuj.pl/Cosmoludek/Systemy+operacyjne/Remake+OS+2011+MULTI+Edition+*5bW7*5d+*5bUL*5d*5bPR*5d*5bHP*5d+*5bSP1*5d+*5bx86*5d+*5bPL*5d,1960334043.7z(archive)
 9. @srom-otnik Mógłbyś szefie udostępnić skrypt, albo wskazać gdzie łon do ustawień SSD, co pyta przy 1 uruchomieniu? Mam Twój system, wymieniony dysk na SSD i nie chcę na nowo stawiać systemu. Dzięki.

  Planujesz nową wersję, żeby nowe aktualizacje dodać?

 10. Wspaniałego sromotnika system działa, zajmuje mniej niż 5 GB i zostało RDP, także mogę polecić: https://winclub.pl/topic/17187-win-jg7-thinpc/
 11. Jak bym miała tak zrobić to nie pisałabym tego tematu, także zastanów się nad sobą i sensem Twojego życia i istnienia. Znalazłam rozwiązanie i dla potomnych zostawiam: https://github.com/stascorp/rdpwrap
 12. Core niech zostanie, jest boska. Dla mnie jeszcze bardziej okrojona może być.
 13. Te metody znam, ale żadne nie działają. Z powyższego linku metoda 1 jest o tyle lepsza, że przez chwile mignie czarny ekran przy próbie połączenia z RDP, ale jednak nie łączy się. Metoda druga, w ogóle się wywala. Kiedyś one działały i powinny działać na starych modyfikacjach, ale stare są niebezpieczne przy kontakcie z Internetem.
 14. Ale serwer, nie klient? Jesteś pewien? Nie znam takiej metody, każdy link mile widziany. Dzięki.
×
×
 • Create New...

Important Information