Jump to content

dawcio19933

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About dawcio19933

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

188 profile views
 1. A więc tak: 1) Zauważyłem, że w Ten komputer-->Właściwości-->Zaawansowane ustawienia systemu-->Sprzęt-->Ustawienia instalacji urządzeń miałem oznaczoną opcję Nie (zmieniłem ją na Tak i zapisałem ustawienia). 2) Następnie korzystając z tej porady: http://antyweb.pl/wylaczanie-automatycznych-aktualizacji-w-windows-10/ dokonałem tam wspomnianych zmian w systemie. 3) I na koniec pobrałem Show or hide updates (KB3073930), w którym mogę podglądać wszystkie aktualizacje jakie są dostępne i wybierać co chce zainstalować, a co zostawić nadal ukryte. Tam odnalazłem sterowniki blokowane, wybrałem je wszystkie przeszedłem dalej i przy każdym ze sterów pojawił się ptaszek z informacją "Naprawione". I powiem Wam, że narazie od 10 min chodzi utorrent i nie było żadnego BlueScreena
 2. A czy istnieje aplikacja, którą mógłbym zastąpić WU w celu pobierania aktualizacji? W której mam większą swobodę, np wybierania aplikacji do zainstalowania itd?
 3. A jak je zablokować? Chodzi Ci o odroczenie aktualizacji? I jaka jest kolejność odpowiednia? Ja zazyczaj po formacie instaluje sterowniki do najwazniejszych (Chipset, LAN) do tych najmniejważnych (kamera itd.)
 4. Najgorzej, że system doinstalowywuje mi je domyślnie, np w touchu mi nie dzialaja klawisze, ale jak usune sterowniki zainstalowane przez WU to działa wszystko
 5. Witajcie! Nie wiem dlaczego, ale po postawieniu na nowo-zakupiony laptopie Lenovo Y50-70 Windows 10 i zainstalowaniu utorrent po kilku minutach pobierania wywala bląd Page Fault in Non Paged Aera. Myślałem, że to jakiś błąd z formatem ale zainstalowalem system 2 raz i dalej to samo. Co może być przyczyną?
 6. @hitman12 wskazany przez Ciebie program, jest niestety płatny
 7. Teraz ciekawe, ktory porada/program jest najskuteczniejsza/y, może jakis Admin sie wypowie Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 8. Chodziło mi o nazwę podzespołów, pisząc do czego ^^
 9. A standardowo do czego są nam potrzebe sterowniki? Chipset, karta graf, sieciowa, ..... jest gdzieś lista?
 10. Witam! W jaki najlepszy sposób utworzyć wykaz podzespołów swojego komputera tak aby możliwe było szybkie odnalezienie najaktualniejszych sterowników. Jak tego dokonać oraz w jaki sposób je wyszukiwać?
 11. Jak ktoś wie, gdzie dokładnie tego szukać, czym przeskanuje swojego kompa jak najlepiej, żeby utworzyć wykaz podzespołów?
 12. Już teraz wgrałem 10tke i wszystkie sterowniki się zainstalowały, tylko skąd mam wiedzieć czy są one najaktualniejsze?
 13. A będę miał możliwość zrobienia czystej instalacji, czy tylko aktualizacja, no i co bedzie gdy wybiore jednak aktualizacje z programami, ktore juz mam poinstalowane, a np mogą byc niekompatybilne ?
 14. Idąc tokiem rozumowania. Po wydaniu oficjalnej wersji 29 lipca, pojawią się do pobrania obrazy, które również będą ważne rok? Czy raczej lepiej jest wgrać teraz 7 i czekać do tego 29 ?
×
×
 • Create New...

Important Information