Jump to content
WinClub

boniek

Nowicjusz
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 1. Odświeżyłem starego, leciwego netbooka wersją full, z przeglądarką internetową Mypal (polecam ją na stare sprzęty, moim zdaniem najmniej zamula ze wszystkich znanych przeglądarek) system WYMIATA. Dzięki @srom-otnik wielki szacun, świetna robota!
 2. Kicha z tym MEGA... przydałby jakiś reup na inny serw. Przez OPERĘ jakoś poszło, mam nadzieję, że bez błędów. Jutro sprawdzę system.
 3. Ten mod WYMIATA na leciwym samsungu N150plus. Naprawdę jestem w szoku, ten system działa szybciej niż Twoje "lajtowe" mody 7-ki! Świetna robota SROM-otnik! BRAWO!!! Mam nadzieję, że tak zostanie, bo to dopiero kilka dni testowania. A w tej chwili, po którymś ponownym uruchomieniu wyskoczyło mi okienko konsoli związane z aeroglass (załączam scr) i tak mi tu "siedzi". To chyba nic "groźnego"?
 4. A jak przerobić ten obraz żeby można było przetestować system na virtualboxie?
 5. Wasze antywiry wykrywają jakiegoś konia trojańskiego, czy tylko ESET zgłupiał?
 6. Mam problem z uruchomieniem wirtualnych maszyn konkretnie na tej modyfikacji, wersja PRO - przepraszam za niesprecyzowanie. Używam VB od dawna, na różnych OS, wirtualizacja włączona, a z tym błędem spotkałem się pierwszy raz.
 7. Witam. Mam problem z Virtualboxem. Zainstalowałem najnowszą wersję, utworzyłem maszynę, chcę ją uruchomić i po chwili VB wywala błąd: Nie udało się otworzyć sesji dla maszyny wirtualnej. Po kliknięciu więcej jeszcze takie komunikaty i kod błędu: Kod wyniku (RC): E_FAIL (0x80004005) Komponent: MachineWrap Interfejs: IMachine {5047460a-265d-4538-b23e-ddba5fb84976}
×
×
 • Create New...

Important Information