Jump to content

lesluk

 • Posts

  32
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

687 profile views
 1. Zainstalowałem przez aktualizację, trochęto trwało, bez języka polskiego.Nie udało się zpakietem Pl. Podoba się, działa płynnie, bez boogów, jest ładny? Jak kto woli.
 2. Mam MS Surface 3.Zainstalowałem legalny windows 10 Pro -1809.Znlaazłem w sieci informację: "Program OneNote dla systemu Windows 10 ma rozpoznawanie pisma ręcznego wbudowany, który można przekonwertować pismo ręczne na tekst." Napisałem coś ręcznie w OneNote, zaznaczyłem, wskazałem opcję konwersji na tekst i otrzymałem komunikat: "Konwertowanie pisma ręcznego na tekst nie jest obsługiwane w języku polski" Szukałem przez Wuja Google co jest grane i dowiedziałem się że musi być zainstalowany pełen pakiet językowy z funkcjami na żądanie (rozpoznawanie mowy, pismo ręczne...). W opcjach Czas, język-Polski-Opcje jest informacja: Pismo ręczne - brak dodatkowych ustawień. Czy coś z tym się da zrobić? Może da się ściągnoć jakąś poprawkę lub . cab i zainstalować skryptem od Mr.T? Proszę o pomoc.
 3. Chętnie bym sprawdził na swoim Lenovo Thinkpad Tablet 2, ale jestem poza domem (Wakacje) i nie mam możliwości ściągnąć tego moda. w sierpniu będę w domu to sprawdzę, teraz zupełnie sensownie chodzi mi 1703. W sierpniu będę też rozbierał tablet, sprawdzał czy jest modem i ewentualnie dokładał.
 4. U mnie szybko się ściągnął i zainstalował 15042, pracuje stabilnie, naprawił się problem z otwieraniem Urządzeń w panelu Ustawień. Drobne zmiany w Edge. https://www.dobreprogramy.pl/Windows-10-15042-na-drobne-poprawki-w-Edgeu-trzeba-bylo-czekac-dwa-tygodnie,News,79403.html
 5. Podłączyć monitor, drukarkę, kabel z Internetem, stosować jako stacjonarkę :-)
 6. A jednak coś z tymi serwerami i aktywacją nie tak. Czekałem do wczoraj i system sam się nie aktywował. Dzisiaj poszukałem możliwości aktywacji przez cms.
 7. Podczas instalacji w10 na czysto sprawdzane jest ID kompa i na tej podstawie powinna być automatyczna aktywacja, ale jak widać po moim przykładzie i wielu innych opisywane to było na forum) nie zawsze to tak działa i wtedy trzeba kombinować. Ja miałem komunikat że klucz jest zablokowany i już chciałem aktywować przez telefon. Wtedy przez cmd innym kluczem...
 8. Miałem ten sam problem przy instalacji na czysto w10 pro po wcześniejszym uaktualnieniu z w7 pro. W10 nie aktywował się sam, ani przez cmd z klucza z końcówką ...-3V66T. Dopiero znalazłem na forum inny klucz do W10 PRO : N24DD-FGXK3-2RWYX-6D87B-HT672 i wtedy przez cmd poszło szybciutko.
 9. Z tą aktywacją to jakieś nieporozumienie. Po uaktualnieniu z windows 7 Pro (aktywowanym) do windows 10 postanowiłem zainstalować Win 10 na czysto, wszystko poszło sprawnie tylko nie aktywuje się system i wykazuje błąd fałszywego klucza! i każe mi kupić legalny system w sklepie.
 10. Mam konto w MS, podczas instalacji w7 muszę wpisać nazwę tego kompa (jest zapisany w MS) następnie podczas instalacji przy nazwie użytkownika mój adres w outlok.com i hasło?
 11. Mam Win10 10240 aktualizowany z legalnego win7 Pro, aktywowany cms na 180 dni, czy mam powrócić do win7 przed 29.07? Jestem w programie Insaider. Podobno niema głupich pytań ale ja takie mam. Jak stworzyć w W7 konto MS aby 29.07 być zalogowanym i móc aktualizować do W10?
 12. No, i potwierdza się niestabilność kompilacji 10061, przed chwilą podczas oglądania filmu na MSN nagle system się wyłączył ! Po ponownym uruchomieniu wszystko znowu O.K.
 13. U mnie na s96s ten błąd pojawiał się zaraz na początku instalacji i nic na to nie można było zrobić.I to z tematu https://winclub.pl/topic/320-install-win8windows-81-on-cpu-without-nxpaesse2-support/ też nie pomagało.
 14. W większości system przyjął sterowniki od Windowsa 7 , wszystko działa - grafika zainstalowała się ze sterownikiem zawartym w Windows 8.1, tylko wskazałem temat koledze Fernando.
 15. Witam. Też swojego czasu walczyłem z możliwością instalacji Windows 8.1 na starej maszynie (laptop asustek s96s procesor T7500 - sprawdzany pod względem zgodności programem Microsoftu-nie było zastrzeżeń) ciągle pojawiał się ten sam błąd na początku instalacji, wtedy pojawił się na forum temat: https://winclub.pl/topic/320-install-win8windows-81-on-cpu-without-nxpaesse2-support/ . Stosowałem wszystkie sposoby , śledziłem nowe wątki i w końcu dałem spokój z tym lapkiem.Prawdopodobnie ubogi BIOS uniemożliwiał instalację systemu. Kupiłem Lenovo T500 polizingowy. Zainstalowałem Windows 8.1 bez problemu. Mimo braku wsparcia dla zintegrowanej grafiki Intela (nie przyjmuje nowych sterowników) w8.1 hula, jak na moje potrzeby, bez gier działa super. Dodatkowo dołożyłem 4 GB RAM (6GB), 64 GB dysk SSD i jest szybki jak "rakieta".
×
×
 • Create New...

Important Information