Jump to content
WinClub

Stavros

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

About Stavros

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 08/29/1980

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Aruba
 1. Stavros

  Tapety 3D/Logo/

  @slawektor Oto kilka zasad Internetowego dobrego wychowania: Bądź wyrozumiały dla innych .Jeśli uważasz, że musisz zwrócić komuś uwagę - zrób to w liście prywatnym, jest to znacznie rozsądniejsze niż próba publicznego napiętnowania użytkownika. W bardzo złym tonie jest zwracanie dyskutantom uwagi na literówki, błędy ortograficzne i gramatyczne, a szczególnie robienie tego na forum publicznym.
 2. ok dzięki Doszedłem do tego jak to wyłączyć, może komuś się przyda. Opcje internetowe, zakładka Zabezpieczenia, przycisk Poziom niestandardowy, sekcja Różne, opcja Uruchamianie aplikacji i niebezpiecznych plików -> Włącz (niezabezpieczone)
 3. Witam. Mam mały problem z programami pobranymi z sieci.Przykład na sterownikach, po każdym restarcie systemu pokazuje się komunikat.Było ich więcej ale jakoś znikły, natomiast ten pojawia się po każdym restarcie systemu.
 4. WindowBlinds 8 Aktualnie chyba najpopularniejszy program do kompletnej zmiany wyglądu systemu Windows. Program umożliwia zmianę ikon, belek, okienek, menu start itp. Dodatkowo we właściwościach ekranu pojawiają się gotowe zestawy tzw. "skórek", umożliwiających zmianę wyglądu środowiska graficznego. Skórki można także pobrać z Internetu. WindowBlinds umożliwia także wybór aplikacji, których wyglądu nie chcemy zmieniać Link: Mega Hasło: winclub.pl Instrukcja instalacji w środku
 5. Zainstaluj sobie 7.Windows 8 to gadżet który powinno się eliminować z sieci Windows 7 i Debian na boku, niema lepszej kombinacji //edit luknij na to : http://skillownia.com/topic/2037-przyspieszenie-firefoxa-nawet-o-100/
 6. Napisałem że próbowałem już wszystkiego, odpalanie jako administrator, wyłączanie firewall, kombinowanie z funkcjami ( opcje internetowe > zabezpieczenie). Siedzę nad tym od kilku godzin i nic. //edit ściągnąłem Photoshopa z innego źródła i zainstalował się poprawnie.Ale kompletnie nie mam pojęcia co mogło być przyczyna problemów z poprzednim plikiem.
 7. Witam, mam nietypowy problem. Wczoraj instalowałem na nowo windowsa : Home premium 64-bit https://winclub.pl/topic/1267-windows-7-sp1-x86x64-kwiecie%C5%84-2014-winclub-pl/ Instalacja przebiegła pomyślnie, programy zainstalowane itp.Ale mam problem z jednym programem (Photosop CS6) ściągnietym z torrentów.Wyskakuje mi taka informacja: Robiiłem już chyba wszystko i bez rezultatów. Proszę o pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information