Jump to content

Bi123

Użytkownik
 • Content Count

  39
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About Bi123

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

262 profile views
 1. Bez. Aktualizacje do pobrania w odpowiednim dziale. Można wrzucić do folderu Updates i instalator je uwzględni.
 2. Toner chyba na 1 tys. stron. A propozycja Brothera jest sensowna.
 3. Użytkuję drukarkę na podobnych warunkach (kilka-kilkadziesiąt kartek dokumentów, potem często miesiące przerwy, nie drukuję zdjęć). Moim zdaniem w takiej sytuacji nie ma sensu nawet najtańsza drukarka atramentowa bo wyrzucanie jej - jak radzą niektórzy - po wydruku kilkunastu kartek i/lub zaschnięciu atramentu spowoduje, że wydruk tych kilkunastu kartek kosztować będzie min. kilkadziesiąt złotych. Wymiana kartridża przy takiej intensywności użytkowania jest nieopłacalna. Ja uznałem, że w grę wchodzi tylko drukarka laserowa i taką mam (modelu nie polecę bo już nie produkowany). Koszty wydruków laserowych są znacznie niższe niż atramentowych, a jakość znakomita. W moim przypadku pojemniki z tonerem zawierają w sobie bęben światłoczuły co nieco podwyższa koszt wymiany pojemnika ale 100 zł/1500 szt. wydruków (w zamienniku) uznałem za uzasadniony wydatek bowiem wymiana głowicy/bębna zapobiega pogarszaniu jakości druku co ma miejsce w drukarkach ze stałą głowicą. Drukarka kosztowała mnie ok. 300 zł, mam ją od 7 lat i dalej sprawuje się dobrze, więc owe 50 zł rocznego kosztu posiadania urządzenia nie wydaje się wygórowane, koszt wydruku 1 strony to kilkanaście groszy, a jeden pojemnik z tonerem wystarcza min. na 2-3 lata.
 4. Korzystałeś z porad w tym wątku? https://winclub.pl/topic/12861-windows-10-1709-x86-x64-2018-winclub-pl/page-3
 5. Tu zawsze można znaleźć najnowsze. http://www.station-drivers.com/index.php?option=com_remository&Itemid=352&func=select&id=14&lang=en
 6. Mam podobną sytuację ale to chyba wina pena. System tworzony tym samym rufusem na jednym Platinet 16GB bootuje, na drugim identycznym - nie. Ten drugi jest niewidoczny w biosie, nie można go wybrać do startu natomiast w menedżerze plików jest widoczny i można z niego bez problemu uruchomić instalację na już istniejącym systemie. Akurat też leciwa płyta Gigabyte model P35-DS3L. Mam jeszcze 2 inne mniejsze peny i każdy z nich w tych samych warunkach nie sprawia problemu.
 7. Nawet nie próbuję wmawiać. Tylko zastanawiam się jaki system mają ci, którzy "po instalacji używają aktywatora".
 8. Nie? W 2015 roku aktualizowałem do win10 nieoryginalny win7 (aktywowany wcześniej re-loaderem) i też mam klucz cyfrowy na serwerach Ms. Przeinstalowywana 10. aktywuje mi się sama za każdym razem.
 9. Proszę: https://mega.nz/#!hlEUUKDC!-CMzfb48EChiNCi4VrmOyzGZ7UWKNCc8OecLtmCkt58
 10. Pracuję tylko na czyściochach od Mr.T. i nie mam z nimi problemów. Aktualizuję na bieżąco (każdy kolejny update jest aktualizacją ostatniej - poprzedzającej wersji). Ostatnio miałem v.448 i i WU podniósł mi ją do 483. Nie wiem jak zachowywałyby się wersje wcześniejsze bo nie przeskakuję poprawek.
 11. Moja .332 od Mr.T dziś zaktualizowała się automatycznie do .413 (mam włączone WU).
 12. W tym pakiecie są wszystkie składniki Office2007, także Visio. Można instalować pojedynczo. https://mega.nz/#!AtFnBB5K!k2beZJ10y_XXn-nKFNC7exYYOCMFlYJywPFwANy-RWE
 13. IOBIT również informuje użytkowników ASC, że w najnowszej wersji Malware Fighter 5 zawarł blokadę ransomware (wannacry).
 14. http://www25.zippyshare.com/v/7beMGSKL/file.html (jeśli wyskoczy dodatkowa strona z reklamą, zgaś ją i ponownie uruchom download).
×
×
 • Create New...

Important Information