Jump to content

ryzu01

Nowicjusz
 • Content Count

  3
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About ryzu01

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

113 profile views
 1. Sugerujesz, że nie umiem szukać, ale najwyraźniej sam masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, lub nie przejrzałeś linku, który wstawiłeś. Żaden z powyższych nie dotyczy mojego pytania.
 2. Wybaczcie jeśli pytani jest banalne, lub jeśli już padło, ale co właściwie zmienia tryb tabletu w laptopie? Nie chodzi mi tutaj o wizualne zmiany, bo te przecież widać, ale jak zmienia się np zarządzanie procesami, lub zarządzanie pamięcią. To dość ważne dla mnie, bo praca z grafiką jest wygodniejsza w tym trybie ale czasem się krzaczy i nie wiem czemu. Może jak poznam jak to działa i co zmienia, to uda mi się zoptymalizować pracę w tym trybie.
 3. Nie ma takiej możliwości bym zrobił klon dysku. Dysk mam 1T, a SSD 128GB tylko dokładam, a nie zamieniam. Laptop to Lenovo legion y520
 4. Czy robiąc klon bootloadera i partycji :C, Recorvery też idzie się kochać?
 5. 1. Mam zagwostkę. Niedawno kupiłem Legiona i chcę dodać mu ssd, ale nie wiem, czy faktycznie* system sam przeniesie partycję rozruchową na nowy (SSD). Ponieważ ew. aktualizacje to tragedia (pod względem straconego czasu), czy jest opcja by zainstalować system z tego obrazu, no i co z aktywacją i partycją recorvery? 2. Może robi ktoś obrazy zbiorcze aktualizacji? *Tak twierdził sprzedawca, ale coś nie chce mi się w to wierzyć.
×
×
 • Create New...

Important Information