Jump to content

Win77cr

Użytkownik
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

About Win77cr

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

542 profile views
 1. OK już usunąłem programem PowerISO.
 2. Tak tylko że właśnie chciałbym wcześniej wyedytować ISO żeby już finalnie na pendrajwie tak było bo pendrive'y są ciągle w ruchu i później jak nagram po raz kolejny pendrive'a i zapomnę usunąć przed instalacją to wtedy mi się zainstaluje
 3. Czy wyedytować ISO żeby usunąć te programy?
 4. Szczerze wolałbym czysty bez tych programików ( i tak instaluję zawsze tylko to co mi potrzebne i w najnowszych wersjach) ale nie chcę narzekać. Także z klucza usunę z updates. To oczywiście tylko moja opinia, reszta super więc nie gniewaj się.
 5. W sumie pokazał na zrzucie żeby kliknąć opcję "Nie mam klucza produktu", tylko wcześniej nie zwróciłem na to uwagi.
 6. Coś chyba nie tak z tą instalką. Przy instalacji, po wpisaniu oryginalnego klucza z naklejki pojawia się komunikat: "Nie możemy zweryfikować klucza produktu. Sprawdź nośnik instalacyjny". Sprawdzałem klucz kilka razy i na pewno jest dobrze wpisany.
 7. Czyli rozumiem, że nadal coś do 7-ki wypuszczają. A miało nie być aktualizacji, ach ten Microsoft
 8. No tak tylko że to że to jest wersja z lutego, tymczasem ta wersja jest z marca a mi chodzi o wersję z marca ale polską.
 9. No i install.wim nam podrósł wraz z wersją 2004. Już nawet sama edycja Home się nie mieści w 4GB. Próbowałem sposobu Widziora ale plik install.wim się nie zmniejszył, robi się tylko edycja Pro (?) a ponadto samoczynnie zaczął się instalować Windows 10 na moim kompie co jest dla mnie niepożądane Generalnie czarna magia ten NTLite jak dla mnie, wyprawia cuda których nie chcę i które są nie przewidywalne, przydałby się jakiś poradnik jak usunąć kopie zapasowe aktualizacji z obrazu "krok po kroku".
 10. To jak codziennie to i tak bym nie miał czasu codziennie pobierać i tworzyć nowe obrazy na pendrive. Chyba że np. co miesiąc.
 11. Tylko jak rozpoznać, kiedy pojawia się nowy obraz z nowszymi aktualizacjami w MCT. Chyba że chodzi tylko o "główne" wersje, ale te to instaluję zawsze najnowsze czyli te które się od razu pojawiają po wydaniu (np. 1909) na Techbench lub w Windows ISO Downloader. Inna sprawa, MCT wolniej tworzy ISO. Tutaj (TB/WID) mam "gotowiec" na serwerze MS który od razu pobieram.
 12. Wiem że o Win7, proszę zatem moderatora o wydzielenie odpowiednich postów do innego tematu. A z Win 10 już sobie poradziłem komendami: Dism /Export-Image /SourceImageFile:install.wim /SourceIndex:1 /DestinationImageFile:install2.wim Dism /Export-Image /SourceImageFile:install.wim /SourceIndex:5 /DestinationImageFile:install2.wim Po wykonaniu tych dwóch komend wydzieliło Home'a i Pro do nowego pliku install2.wim któremu trzeba zmienić nazwę na install.wim i skopiować na pendrive. Plik install.wim zmniejszył się poniżej 4GB. Nie potrzebuję innych wersji w
×
×
 • Create New...

Important Information