Jump to content
WinClub

Win77cr

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About Win77cr

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

269 profile views
 1. Czemu są dwa pliki archiwum? Czym to się różni?
 2. OK, podzieliłem ten plik i skopiowałem wszystkie pliki instalacji Windowsa na pendrive ze stylem partycji GPT sformatowanej na FAT32 razem z plikami .swm. Partycję i format zrobiłem programem Rufus. Pendrive bootuje się w trybie UEFI Secure boot ON. Instalator się pokazał, dalej nie sprawdzałem ale chyba będzie wszystko w porządku. Dzięki wielkie za pomoc. Z tego co widzę Rufus nie daje rady zrobić bootowalnego pendrive pod UEFI Secure gdy plik install.wim przekracza 4GB.
 3. Reklamy można wyłączyć tym: http://wyslijto.pl/plik/ggl8redlez
 4. NIKKA przepraszam że może nie po temacie ale mam pytanie może będziesz wiedział, jak zmieścić najnowszą wersję Win10 (1909) na pendrive pod instalację UEFI GPT Secure boot ON. Nie mieści się na pendrive FAT32 bo jeden z plików instalacyjnych ma ponad 4GB. A jak nagram na NTFS to nie bootuje pod UEFI GPT Secure Boot ON.
 5. Jak to przegrać na pendrive żeby się plik win install.wim mieścił na FAT32 (ma ponad 4GB). I żeby to chodziło z pendrive ze stylem partycji GPT w trybie UEFI, secure on?
 6. Chodziło mi o to, że oryginalnie na komputerze był Windows 10 Pro. Niestety z racji tego że ma wiele błędów i innych problemów postanowiłem zakupić Windows 8.1 Pro który mi działa lepiej i ma mniej błędów. Początkowo kupiłem klucz na Allegro, jednak po kilku dniach zorientowałem się że te klucze są nie do końca legalne więc kupiłem Windows 8.1 Pro w oryginalnie zaklejonej kopercie, oryginalny z FV i zmieniłem ten klucz z poziomu Windows. Początkowo myślałem że klucz od Windowsa 8.1 Pro z Allegro zapisał się w BIOS i chciałem go zmienić na klucz od Windowsa 8.1 Pro którego zakupiłem później. Ale zauważyłem że klucz który jest w BIOS nie jest chyba od tamtego Windowsa 8.1 Pro z Allegro tylko od Windows 10 Pro który był na komputerze zainstalowany od nowości. Poza tym przy instalacji Windows 8.1 Pro instalator się pyta o wersję więc klucza do Windows 8.1 Pro raczej nie ma w BIOS bo gdyby był to instalator by się nie pytał o wersję systemu którą chcę zainstalować. W związku z tym nie będę zmieniał klucza w BIOS bo po co.
 7. Czy programem RWEverything mogę zmienić klucz w BIOS? Wchodzę na zakładkę MSDN i próbuję tam zmienić ale nie da się tam zmienić żadnych wartości gdyż jak próbuję wpisywać z klawiatury to nie reaguje.
 8. U mnie na laptopie instalator nie widzi USB3.0 (komunikat o braku sterownika napędu). Oczywiście z gniazda USB2.0 jest OK.
 9. Nieprawda i nie wprowadzaj ludzi w błąd. Da się pobrać instalkę i da się samemu przeinstalować, zainstalować a aktywować nie trzeba ponieważ Office 2010 Starter nie wymaga aktywacji.
 10. Poszukuję pliku mcelocpack_PLK.exe (spolszczenie Windows XP Media Center Edition 2005). Plik który mam jest uszkodzony.
 11. Były na stronie heidoc ale już wywalili podlinkowanie. Szukam w tych wersjach: Office 2007 Standard - X16-69692.exe Office 2007 Professional - X16-69533.exe Są to polskie wersje instalek. Tylko żeby to nie była wersja tzw. Hybrid którą można pobrać z Microsoftu - tę mam. Może ktoś z was wcześniej pobrał i ma to poproszę.
×
×
 • Create New...

Important Information