Jump to content

PoradnikLoffice

 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

About PoradnikLoffice

 • Rank
  Użytkownik

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  https://www.youtube.com/channel/UCLVOUH21X4C5AJSp0ytBBuQ

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Play Lista Powerpoint LibreOffice https://www.youtube.com/playlist?list=PL73RNb8s2RzvQfOinVoXtDpHESQvCyxv8
  Play Lista Exel LibreOffice https://www.youtube.com/playlist?list=PL73RNb8s2RzuWc_spMO3j9apmvlpbxVKV
  Play Lista Word https://www.youtube.com/playlist?list=PL73RNb8s2RzudDUIp91_CpTGGzSosw6CS

Recent Profile Visitors

83 profile views
 1. Na kanale pojawiły się nowe 4 filmy. Word - Word - Ustawienie tabulatora o ile znaków ma przeskakiwać. Powerpoint - kompresja prezentacji Exel - Operowanie kolumnami. Wstęp.
 2. Dodałem 3 poradniki. Word - Nie drukowanie tabel, tylko jej samą zawartość Powerpoint - Podstawowe opcje wykresów. 13. Exel - Podział stron do wydruku
 3. A dlaczego coś co zrobisz w Libreoffice to ma być idealnie w Microsoft. Office Microsoft to produkt zamknięty, który w sumie ma gdzieś innych producentów. Tak naprawdę jest nie dorobiony. Ponieważ inne firmy, które robią office wszystko robią aby odczytywać wszystko co jest dostępne.
 4. Witam tworze na kanale youtube Poradnik dla LibreOffice (Link do kanału), darmowej alternatywy dla Microsoft Office. Stworzyłem Playlistę : 1. Exel (Calc) - Link 2. Word (Write) - Link 3. Powerpoint (imress) - Link Zapoznaj się z wprowadzeniem. https://youtu.be/wecvaSHdw18 Proszę się nie spodziewać masy poradników, ponieważ porady są tworzone, ale już kilka porad się pojawiło. Na dzień dzisiejszy jest 16 porad calc, 2 write i 3 impress, oczywiście jak pojawią się nowe poradniki to was poinformuje, gdy zrobię jedną poradę calc, write i
 5. Podobno Microsoft pracuje nad systemem z jądrem linuxa, Modern OS Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/microsoft-system-modern-os-ma-byc-nastepca-windowsa-dlaczego-cechy-premiera Podobno windows 10 dalej będzie wspierany do profesjonalnych zastosowań. Inne źródła mówią, że do 2025 jest wsparcie, a tak na serio to nic nie wiadomo. Bo jak się odbiera sprzeczne informacje to w sumie nic nie jest pewne.
 6. W sumie takie modyfikacje nic nie dają. Zrost wydajności jest niezauważalny w grach. Windows standardowo jest odpowiednio zoptymalizowany i nie trzeba w nim gdzie bać, (usługi i autostarty). Programikiem autoruns można powyłączać usługi obcych firm i po odhaczać z autostartu. Jak masz słaby procesor, mało ramu i słabą grafikę to modyfikacje nic nie dają. Znikomy zrost wydajności.
 7. No to nie pisz jak nie znasz tematu. https://www.instalki.pl/aktualnosci/software/46993-windows-10-za-darmo-2021.html tu kolejny link z tematem https://pl.if-koubou.com/articles/how-to/you-dont-need-a-product-key-to-install-and-use-windows-10.html O masz ten sposób działa, ma tak moja mama na przykład Zauważyłem tylko, że przez parę dni wyskakuje po prawej stronie informacja aby aktywować Windowsa, po paru dniach znika ta informacja.
 8. Pobierz https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10ISO win10, przy instalacji zaznacz, że nie masz klucza i nie ma problemu. Win10 od roku jest za darmo dla użytkowników domowych na wszystkie komputery.
 9. Po co ci win8 jak za free zainstalujesz win10 bez kombinacji. Hallo mamy rok 2021. A tak po za tym jak masz problem to chyba powinieneś nowy temat napisać
 10. Widzę, że martinezrodrige Odgrzał stare kotlety. Ostatni post z 2014 a martinezrodrige obudził po 7 latach a stens podkręcił temat. Masakra.
 11. W sumie pytanie bardziej kieruje do adminów. Tworzę kanał na YouTube. Poradniki, exel, word itd... Cześć raczkuje, a część jest więcej. Może dobrze by było abym dodawał linki do poradników.?
 12. Exel 2003 nie obsługuje formatu xlsx i xltx, one są obsługiwane od wersji 2007 w górę. wypróbuj https://filehippo.pl/download_office_compatibility_pack/
×
×
 • Create New...

Important Information