Jump to content
WinClub

Szymi12

Użytkownik
 • Content Count

  39
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About Szymi12

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

409 profile views
 1. Kiedy można spodziewać się zaktualizowanego 1909?
 2. Jak to jest w końcu z tą wersją 1903 ( 18362.145 ) to nadal jest Release Preview czy oficjalne wydanie? Bo czytałem że niby już .116 jest oficjalne.
 3. 1809 z 30 października powoduje jakieś dziwne błędy z mikrofonem (Razer Kraken 7.1 v2), słuchawki są na USB. Dźwięk rejestruje jak robot, po włączeniu usuwaniu zakłóceń w Synaps problem znika jednak dźwięk jest mocno przytłumiony (efekt akwarium). Ktoś się z tym spotkał? Dla testu podpiąłem do 1803 i wszystko grało. Nawet bez wyłączenia usuwania zakłóceń.
 4. @muuz Prawym na plik > Właściwości > Na dole checkbox "Odblokuj" > Akceptuj > Done. Można to też gdzieś tam w uprawnieniach całkowicie wyłączyć ale już nie pamiętam, musisz poszukać
 5. Wszystko zainstalowane i jak zwykle rakieta! Pytanko tylko jak zrobić, żeby w eksploratorze Dyski i Napęd CD był w oddzielnej grupie ? EDIT: Znalazłem rozwiązanie, gdyby kogoś interesowało to OldNewExplorer od WinAero rozwiązuje sprawę.
 6. Podejrzewam, że ma to coś wspólnego z ustawieniami UEFI / Legacy. Jaki masz boot wybrany w Biosie? Nie jestem pewien, ale raczej obstawiał bym właśnie to.
 7. @Mr. T Wersja PW na tej podstawce też wychodzi czy to jedyny modzik? Bo nie wiem czy instalować
 8. @m4s Nie przeszkadza, ale chciałem mieć równo z chmurą. @Bladius Dzięki za link. Widzę, że trochę z tym zabawy więc raczej nie będę się za to brał. Zostanę przy szybkim dostępie, dzięki za pomoc!
 9. Aż tak proste to nie jest Przeciągając mogę go umieścić tylko w drzewku szybkiego dostępu. A mi chodzi o taki efekt, żeby był on na takiej samej wysokości jak szybki dostęp, komputer czy sieć.
 10. Jak umieścić folder po lewej stronie eksploratora plików na wysokości Komputera czy Sieci. Wiem, że jest to możliwe bo instalując Mega dodaje się taki folder. Zakładam, że jakoś przez rejestr, tylko jak? (Windows 10)
 11. Kliknij na plik z flagą w ikonce, po jakimś czasie rozpakuje Ci się obraz ISO z instalką w języku polskim. Jak chcesz uniknąć nagrywania to otwórz .iso przez WinRar i rozpakuj sobie folder x86 / x64 i w tym folderze masz normalnie instalkę, którą możesz odpalić.
 12. @Eleks No wiem, tylko edytować to co ~10 minut to średnio @wiktorynek No nic, dzięki za odpowiedź
 13. Mam takie pytanie pewnie proste. Mianowicie chodzi o to, że jak mam zakładkę ustawioną na jakieś forum i tam w temacie powiedzmy jest 100 ileś stron postów. To zakładka otwiera mi 93, a chciałbym zrobić aby zawsze otwierało na ostatniej możliwej stronie. Czy jest taka możliwość? Poszukałbym sam w google'u ale nie bardzo wiem jak tego poszukać.
 14. Dobrze, wszystko już wiem. Raczej nowe wątki nie będą powstawać z mej strony na ten temat . Dziękuje wszystkim.
×
×
 • Create New...

Important Information