Jump to content

Szymi12

Użytkownik
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

About Szymi12

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

635 profile views
 1. Kiedy można spodziewać się zaktualizowanego 1909?
 2. Jak to jest w końcu z tą wersją 1903 ( 18362.145 ) to nadal jest Release Preview czy oficjalne wydanie? Bo czytałem że niby już .116 jest oficjalne.
 3. 1809 z 30 października powoduje jakieś dziwne błędy z mikrofonem (Razer Kraken 7.1 v2), słuchawki są na USB. Dźwięk rejestruje jak robot, po włączeniu usuwaniu zakłóceń w Synaps problem znika jednak dźwięk jest mocno przytłumiony (efekt akwarium). Ktoś się z tym spotkał? Dla testu podpiąłem do 1803 i wszystko grało. Nawet bez wyłączenia usuwania zakłóceń.
 4. @m4s Nie przeszkadza, ale chciałem mieć równo z chmurą. @Bladius Dzięki za link. Widzę, że trochę z tym zabawy więc raczej nie będę się za to brał. Zostanę przy szybkim dostępie, dzięki za pomoc!
 5. Aż tak proste to nie jest Przeciągając mogę go umieścić tylko w drzewku szybkiego dostępu. A mi chodzi o taki efekt, żeby był on na takiej samej wysokości jak szybki dostęp, komputer czy sieć.
 6. Jak umieścić folder po lewej stronie eksploratora plików na wysokości Komputera czy Sieci. Wiem, że jest to możliwe bo instalując Mega dodaje się taki folder. Zakładam, że jakoś przez rejestr, tylko jak? (Windows 10)
 7. Kliknij na plik z flagą w ikonce, po jakimś czasie rozpakuje Ci się obraz ISO z instalką w języku polskim. Jak chcesz uniknąć nagrywania to otwórz .iso przez WinRar i rozpakuj sobie folder x86 / x64 i w tym folderze masz normalnie instalkę, którą możesz odpalić.
 8. @Eleks No wiem, tylko edytować to co ~10 minut to średnio @wiktorynek No nic, dzięki za odpowiedź
 9. Mam takie pytanie pewnie proste. Mianowicie chodzi o to, że jak mam zakładkę ustawioną na jakieś forum i tam w temacie powiedzmy jest 100 ileś stron postów. To zakładka otwiera mi 93, a chciałbym zrobić aby zawsze otwierało na ostatniej możliwej stronie. Czy jest taka możliwość? Poszukałbym sam w google'u ale nie bardzo wiem jak tego poszukać.
 10. Dobrze, wszystko już wiem. Raczej nowe wątki nie będą powstawać z mej strony na ten temat . Dziękuje wszystkim.
 11. @Wiktorynka Zerowałem dysk przez program Parted Magic tak jak wcześniej polecił kolega Slawektor, nawet zamieścił filmik więc nie ma opcji, że zrobiłem to źle. Co do remapu to robiony oczywiście w MHDD, klikająć F4 i zaznaczenie opcji REMAP. SMART: http://iv.pl/images/48921551466853453160.jpg Test MHDD: http://iv.pl/images/50736864145004986102.jpg
 12. Niestety, dysk po zerowaniu i remapie bez zmian. Będę musiał się poradzić na jakimś forum gdzie się tym zajmują. Chyba, że ktoś tutaj odnajduje się w tych smartach to załącze zdjęcia.
 13. Właśnie robię remap dysku po zerowaniu przez parted Magic. Niestety wciąż są sektory <500. Znikną dopiero po remapie czy jednak próbować zerować przez mhdd? Wybaczcie za post pod postem. Wcześniej nie widziałem gdzie jest edytowanie na telefonie.
 14. Okey, dziękuje za wszelkie informacje. Zostawie to na noc i dam znać jakoś jutro jak efekty
 15. O to świetnie, już wgrałem na pendrive ten Parted. A orientujesz się może ile potrwa takie zerowanie 1TB ? Szukałem trochę o tym czasie, ale co bym nie wpisał to wszędzie poradniki jak to zrobić, a nie ile trwa
×
×
 • Create New...

Important Information