Jump to content

cyberman474

 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

About cyberman474

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W najnowszym wydaniu, jak instaluję wersję 2019 - tylko worda, excela, powerpointa w wersji polskiej, 64 bitowej to aktywuje się sam word, a reszta nie. W poprzedniej wersji programu wszystko ok.
 2. Dobra, problem jest najwidoczniej w sterowniku. W sterowniku przez gui mam ustawione takie same wartości i nie działa. Przestawię tu, z 48 na 192 i jest z minutę dobrze, ale zaraz się ścisza. Z czy bez włączonej zakładki "Trybu wyłączności" jest to samo, że wraca do poprzedniej głośności. Po restarcie komputera nadal jest ściszone. Zainstalowałem poprzedni sterownik dźwięku, to zaraz system wyłapał nowy sterownik i sam go wgrał. Windows Update nie będę gasił, bo to i tak nie rozwiązuje problemu.
 3. Żadnych rezulatów. W mikserze głośności w przeglądarkach dochodzi do połowy, minimalnie za połowę a w systemie normalnie jest 100% cały czas. Tak teraz patrzę, problem występuje tylko na YouTube. Patrzałem na vimeo i normalnie było. Ja mam orginał youtube premium, mam wykupioną subskrypcję.
 4. Witam. Wszystkie opcje były sprawdzone, na jakie miałem pomysł. Nic nigdzie nie jest ściszone. Mój problem polega na tym, nawet po pełnym formacie systemu że w przeglądarkach muzyka jest dużo cichsza niż jak puszczę w systemie z dowolnego odtwarzacza muzycznego. System to najnowszy Windows 10 Pro. W przeglądarce jest ciszej tak z 50% niż jak w systemie, a suwaki przestawione na 100% głośności wszędzie, gdzie tylko się da. Ma ktoś pomysł, jak to rozwiązać?
×
×
 • Create New...

Important Information