Jump to content

Omsi

 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

About Omsi

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam problem podczas instalacji czy to z USB czy z wypalonej płyty cały proces instalacji przebiega pomyślnie lecz przy ponownym uruchomieniu znów przechodzi do instalacji Windows od nowa. Co robię nie tak? Wszystko zrobione wg instrukcji z pierwszego postu. Sprzęt to laptop Samsung r 710.
 2. Dziękuję za wszystkie udzielone informacje i chęć pomocy. Poddałem się i odpuściłem instalacje win xp. Instalacja win 7 przeszła bez problemu. Jedyne zdziwienie że nie mogłem podczas instalacji nic zrobić przy partycjach dysku. Było napisane że musiałbym włożyć płytę CD z Windows żeby wczytać jakieś sterowniki. Wiecie o co może chodzić? Czy stworzona wersja windows na USB jest jakaś okrojona? Poza tym instalacja przebiegła pomyślnie.
 3. Problem nadal nie rozwiązany. Zrobiłem wszystko tak jak polecił Miastowy. Również użyłem nowej innej instalki. W dalszym ciągu pyta o plik ten ze screna który dorzuciłem w pierwszym poście. Dziwne jest to że szukając informacji o tym pliku w google nic nie znalazłem. Dosłownie nic. Macie jakieś inne propozycje rozwiązania problemu?
 4. Witam Problem z instalacją windows xp. Instalki pobrana ze strony winclub wstawiona przez NiKKA. Pendrive do instalacji przygotowany według instrukcji z tej strony. Wykonałem również próby instalacji Windowsa przy użyciu innych programów do przygotowywaniu pendrive'a. Próbowałem ze swoja starą instalką z płyty i również te same problemy. Sprzęt to Asus Eee PC 1000 HE Procesor Intel Atom 1.6 GHz 2 GB RAM dysk 160GB. Wcześniej sprzęt pracował pod obsługa windows xp home.
×
×
 • Create New...

Important Information