Jump to content

baxt

  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

  1. Stworzyłem bootowalnego pendrive, uruchomiłem EasyUEFI, ale nie bardzo wiem co dalej. Na Ubuntu wyskakuje okienko, że nie można otworzyć partycji, a na końcu komunikat ,,read-only with the 'ro' mount option''. Próbowałem komendy ,,sudo ntfsfix /dev/sdXY'' bez efektu.
  2. Nic się nie wyświetla tylko miga podkreslnik, nawet nie próbuje bootowac Windowsa. Zaznaczam pliki, kopiuję, wklejam i brak reakcji. Próbowane na 2 komputerach i dysku zewnętrznym. Oprócz wyjęcia dysku z laptopa i podłączenia jako zewnętrzny nie przeprowadzałem innych kombinacji.
  3. Oprócz partycji C jest partycja OEM 499 MBa I partycja systemowa EFI 100 MB. Nic z nimi nie robiłem bo zależy mi na danych. A z partycji C niestety nic się nie chce kopiować na inny komputer lub dysk zewnętrzny.
  4. Witam. Mam laptopa, który został zahibernowany i nie chce się uruchomić system. Po wyjęciu dysku i podłączeniu do innego komputera jako dysk zewnętrzny jest tylko partycja C, a nie ma rozruchowej. Istnieje możliwość odzyskania, żeby system uruchomił się po włożeniu dysku z powrotem do laptopa?
×
×
  • Create New...

Important Information