Jump to content
WinClub

Monsterlevel

Nowicjusz
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

About Monsterlevel

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć! Chciałbym podzielić się z Wami ciekawymi stronami z w pełni darmowymi zdjęciami do wszelakiego użytku. Zdjęcia są tylko w wysokiej jakości - idealnie sprawdzają się na tapetę. https://unsplash.com https://www.pexels.com/pl-pl/ Sądzę, że każdy znajdzie coś dla swojego oka
 2. Na budżetowym laptopie 2w1 bardzo fajnie śmiga, klawiatura ekranowa działa bez zastrzeżeń. Jedynie podpowiedź dla tych, którzy też mają obsługę dotyku - należy włączyć w ustawieniach pisania wyłączanie klawiatury fizycznej na rzecz ekranowej, gdy wykryje dotyk. Wszystko bez problemu się zainstalowało, jak komuś zacięłoby się na ekranie "Czekaj" to najlepiej zresetować wtedy komputer i przejdzie do Początkowej konfiguracji. W skrócie lekki, wydajny system z niezbędnym minimum. W końcu użycie procesora znacząco spada, animacje nie klatkują, tak jak miało to miejsce na pełnej, oryginalnej wersji Windowsa. Jakbym spotkał się z jakimś bugiem, to będę pisał.
 3. Super! To jeszcze mam pytanko co do szybkiego rozruchu, nie widzę tej opcji w panelu. Oraz czy wyszukiwanie z menu start ma z założenia nie działać? Odinstalowałem ten program StartIsBack, ponieważ nie podobał mi się tamten wygląd. Wróciłem do StartIsBack, ogarnąłem szybkie uruchamianie - jakby ktoś nie wiedział - powerfcg /hibernate on. Także wszystko jak na razie działa oprócz tej klawiatury Super modyfikacja.
 4. Czy działa tu klawiatura ekranowa? Albo jak ją włączyć? Uruchomiłem usługę, zmieniłem wartość w rejestrze a dalej jest informacja Nie można uruchomić klawiatury ekranowej.
 5. Pobrałem, zapowiadało się świetnie, lecz gdy zaaktualizował wszystkie sterowniki to zaczął sypać bsod wdf01000.sys i wpadł w bootloop, tylko to się wyświetlało. Próbowałem trzykrotnie reinstalować system, ale nic z tego. Na normalnym niemodowanym windowsie wszystko chodziło, lecz z uwagi że jest to słaby sprzęt to chciałem spróbować coś odchudzonego. Laptop Teclast F6 Plus Intel Celeron N4100 Intel UHD 600 8 GB RAM SSD 256GB
×
×
 • Create New...

Important Information