Jump to content
WinClub

BoberGSM

Nowicjusz
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

About BoberGSM

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Poznikały partycje - miałem C i D i ukrytą recovery - jak zacząłem przywracać narzędziami z Hirena to niby D przywrócił ale C zrobiło się unalocated i doopa - jak przywrócona C to brak na niej systemu a D teraz zrobiła sie unalocated. Potem na dodatek już i nawet Recovery wystrzeliło i zniknęła - Test Diskiem opcją Deeper Search też już jej nie znalazł. kilka najważniejszych danych odzyskałem test diskiem ale partycje w rozsypce. Robię teraz totalny format całego dysku opcją ZEROWANIE (fabryka) no i stawiam na nowo. hwid.kms38.gen.mk6 nie używałem - napisz czy Tobie się udało - może czymś innym ?
 2. ja próbowałem już chyba wszystkim - jak komuś się uda to dajcie znać bo narazie zmarnowałem 4 dni i "wystrzelone dane na partycjach które miałem. ...eehhh
 3. czyli nie mogę mieć 2 partycji na jednym dysku ? tak mi pokopał partycje że hej.
 4. to jest jakaś kpina podajecie zylion jakichś dziwnych aktywatorów które wogóle nie działają - jedna wielka ściema - w Vista7 Slic Ldr v2.4.9.7z nawt w pliku opisu nie ma że obsługuje tą wersje: Windows Embedded Standard - Win7 Think PC ? na dodatek oczywiście ten loader rozwalił cały system i już nie da sie go odpalić - pozostałe loadery na czystej intalacji chyba już 8 instalka również gów.o dają i widziałem że chyba nikomu nie udało sie tego aktywować - ciekawe czemu przy obrazie tego wspaniałęgo systemu od razu nie ma prawidłowego loadera i czemu na aktywacje jest tylko 3 dni ? Czemu te wspaniałe loadery ni=by działające mają w sobie tyle syfu szpiegowskiego i czemu ten wspaniały system ukrywa choćby drugą partycje ? żeby ukryć to coś..... ?
 5. NIE da się. To jest jakaś mega stara wersja i wyskakuje po uruchomieniu że: Unsupported operating system (na czerwono) i można tylko "TO COŚ" zamknąć.
×
×
 • Create New...

Important Information