Jump to content
WinClub

mecenas

Nowicjusz
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

About mecenas

 • Rank
  Nowicjusz

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  forum.linuxiarze.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Powiat Łękołody, Chrząszczyżewoszyce
 • Zainteresowania
  Informatyka, elektronika, programowanie, radiokomunikacja, energetyka, kosmos, religia

Recent Profile Visitors

246 profile views
 1. Sprawdziłem ten forumowy NTLite, u mnie wszystko jest ok. Wersja full, wszystko działa ok (na Win10 home 1909)
 2. Reducer to szit, NTLite ogarnia wszystko ale pod wuja10 musi być od wersji 1.5.X w górę bo pon. 1.5 krzaki produkuje. A co do wersji full to demo ze strony producenta to demo, nie wiem jakim cudem wielu tego nie widzi. Na demo nie zrobisz dobrego kastrata.
 3. Nie zapisałem niestety, stawiałem jako system główny a teraz używam już tylko oryginał.
 4. No niestety, u mnie system sypie się na potęgę. Lista błędów które zauważyłem: 1. przewijanie rolką myszki w menu powoduje skakanie obrazu na ekranie (całego pulpitu) 2. po instalacji systemu gdy pierwszy raz uruchomił się = napotkano nieznany błąd, komputer zostanie zresetowany 3. w menu PPM są opcje: WYŚLIJ NA FAX zdublowane, zniknęła opcja WYŚLIJ SKRÓT NA PULPIT 4. próba instalacji sterowników Radeon kończyła się: upss, napotkano problem, komputer zostanie zresetowany 5. próba ustawienia pliku stronicowania na własny rozmiar po kliknięciu ZAPISZ kończyła się: upss, napotkano problem, komputer zostanie zresetowany... Dalej nie dałem rady nic sprawdzić bo skończyło się czarnym ekranem i brakiem reakcji po rozruchu... no i jeszcze jedno: Defender jest nieusunięty! To był punkt 0 który sprawdzilem, usługi są, działają, jest ikona w trayu... PS. Modyfikacja odpalona na VirtualBoxie pod Linuxem Manjaro odziwo hula i nic jej nie jest...
 5. Już poprawiłem buble, przepraszam. W styczniu pobierałem przez MCT obraz na Lenovo L540 i pobrało mi 1809 a teraz pobierałem na Lenovo V155 i pobrało mi 1909. Nie zerknąłem w wersje przy instalacji i się "zakręciłem". Aha, zapomniałem dodać. Witaminki nie przechodzą, jeszcze tego nie ogarnąłem. Używałem zawsze KMS i działało, zadziałało z tą wersją W10 Home ale po 2 dniach system się odaktywował. Nie wiem czym witaminizuje się W10 bo zawsze użtkuję legalnych licencji więc nie bardzo jestem w temacie ale myślę że użytkownicy sobie sami z tym poradzą. Ważne że system działa mi już prawie miesiąc i nic a nic nie burczy o Defenderze. Aktualizacje automatyczne mam wyłączony aby nie wyszukiwał mi zbędnie definicji wirusów i podobnych i jakoś to działa, ważne że "gada" już nie ma i nie wnerwia człowieka "orką" dysków!
 6. Win 10 Home x64 2k19 zbudowany został na bazie "Windows 10 Home1909 PL" Obraz do modyfikacji pobrano przez program MediaCreationTool w dniu 02.02.2020 Nie jest to ISO zassane od kogoś z internetu lecz czysty ISO z Microsoftu wersja kompilacji: 18363.592 Wersja x64 PRO pojawi się na forum w czasie 2 tyg. od publikacji wersji Home Nieaktywowany Zero jakichkolwiek modyfikacji względem oryginału oprócz... Zmiany: -wykasowanie Windows Defender - wyłączenie usług związanych z Defenderem - modyfikacja wpisów rejestru dot. Defendera -usunięto powiadomienia Defendera -usunięto ikonę w Trayu -pozostawiono format WIM ======================================================================================================================== - system przechodzi aktywację - trzeba mieć swój klucz lub klucz zapisany w UEFI BIOS - nieaktywuje się na kluczach x64 PRO!!! - aktualizacje przechodzą prawidłowo lecz trzeba odhaczyć wszystkie aktualizacje sygnatur wirusów i antimalware -do stworzenia ISO wykorzystano NTLite Pro 1.5.X.X.X ============================================================================= Nie ma możliwości uruchomienia Defendera Nie ma możliwości jego doinstalowania ISO waży 4,3 Giga ================================= Typ instalacji: tylko i wyłącznie x64 Home / Core LINK DO POBRANIA - MEGA
 7. Za chwilę przetestuję to i ja, odpalamy na budżetowym Athlonie 300U z Vegą3. Mam pytanko odnośnie aktywacji... Jest możliwość zmiany klucza na ten z UEFI? Aktywuje się legalnie ten smieć, to znaczy system operacyjny czy dać na luz i odrazu witaminizować?
×
×
 • Create New...

Important Information