Jump to content

buba564

 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

About buba564

 • Rank
  Użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

268 profile views
 1. I tak jest jak wybieram system Windows 8.1 x64 Po zmianie systemu operacyjnego
 2. Mi tego nie wyświetla O.o PS. Już wiem co robiłem źle. Wybierałem sterowniki dla systemu Windows 8.1 x64 i tu nie było pliku BIOS do pobrania. Dziękuję za pomoc
 3. Już podaję HP Pavilion g6-2233sw, wersja ze zintegrowaną kartą graficzną.
 4. Witam. Mam następujący problem. Chciałem pobrać ze strony producenta laptopa najnowszą i stabilną wersję BIOS, lecz niestety nie ma takich plików na ich stronie wyszukując czy to po modelu, czy też po numerze seryjnym/serwisowym. Próbowałem szukać poza wersjami strony HP dla naszego kraju/regionu i też nic nie znalazłem. Aktualna wersja BIOS to Insyde F.14, a szukając poza stroną producenta na innych stronach dostępna jest niby wersja F.26. Z tego też względu zwracam się do Was na forum czy znacie lub wiecie gdzie można pobrać BIOS do tego laptopa. Z góry dziękuję za wszelką pomoc i wskazówki.
 5. Miałem w rękach model Asus F5SL i 4 GB pamięci RAM weszło w dwóch kostkach. Pamiętam bo naprawiałem znajomemu z pracy i też zmieniłem procka oraz dołożyłem dysk SSD. System wyższy niż Windows 7 x86 nie jest możliwy do zainstalowania, potwierdzam.
 6. Moim zdaniem dobrze jest podać co i jak w sposób rzeczowy i przejrzysty. Sam nieraz w pracy widzę jak ludzie by chcieli bym się domyślał o co im chodzi. Co do komputera to plan był od początku aby koniecznie to była obudowa leżąca SFF i liczyłem się z wiążącymi z tym ograniczeniami. O i tego było mi potrzeba.
 7. Witam. Chciałbym się poradzić co zmienić w aktualnej konfiguracji. Chodzi o jak najmocniejszą kartę graficzną, lepszy zasilacz (sprawność), dodatkowe dyski na magazynowanie danych - format 2,5 cala. Obudowa jest z rodzaju desktop SFF, jej wysokość to 10,2 cm więc w grę wchodzą tylko karty Low Profile, a zasilacz - format TFX, a co do dysków to przygotowuję kieszeń na trzy dyski po 2,5 cala niż kieszeń jeden dysk 2,5 cala i drugi 3,5 cala. Limit cenowy? Maks. 1500 zł. Poza tym chciałbym poznać wasze opinie na temat aktualnego zestawu. Obecne podzespoły: 1. CPU: AMD Ryzen 5 1600 AF z cool
×
×
 • Create New...

Important Information