Jump to content

G69

 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 1. Dziękuje ci bardzo za udzielenie pomocy, jeszcze ten system plików ustawić na FAT32domyślne czy NTFS?
 2. cz czyli teraz jest wszystko dobrze ustawione? I mam jeszcze jedno pytanie, system plików ustawić na FAT32domyślne czy NTFS?
 3. Okej bios mam msi click bios 5 , dyski mam dwa, jeden talerzówka na gry i aplikacje 1000gb a ssd 120gb na sam system teraz jakimś cudem weszło, wszystko dobrze ustawione na rufusie?
 4. Pobrałem na nowo system tzn ten fastspeed.iso nie wiem może ustawienia rufusa coś zmienią albo pomogą?
 5. Pobrałem modyfikacje od bgt Windows 10 2004 Fast Speed Game x64 v1.0
 6. Witam gdy już pobrałem modyfikacje win10, włączam rufusa podpinam pendrive i wybieram plik iso z pobranym windowsem wyskakuje mi, ten obraz nie jest bootowalny lub uzywa kompresji sektora rozruchowego nie wspieranej przez rufusa, Brakuje mi już sił nie wiem co zrobić.
 7. witam gdy juz pobralem windowsa odpalam windowsa i gdy próbuje go włączyć w rufusie tzn wybieram plik win.iso to pisze mi, że ten obraz nie jest bootowalny lub uzywa kompresji sektora. Co mam zrobić aby tego błędu nie mieć?
 8. Witam wszystkich otóż przychodzę do was z dość męczącym mnie problemem. Zrobiłem format mojego pc ze względu na to, że już trochę przymulał i miałem dużo śmieci na nim, dodam jeszcze, że fpsy w grach przez to sie nie zmieniały także chodziło wszystko dobrze. Problem pojawił się po sformatowaniu pc i wgraniu nowego systemu czyli win10x64, otóż w grach typu Lol czy Cs mam straszne spadki FPS. Przed formatem w csie miałem ponad 200 fps na najniższych ustawieniach a teraz spadki są aż do 90-80 a średnio mam 120 fps o większej ilości nie ma mowy, tak samo w lolu przed formatem miałem ponad 180fps n
×
×
 • Create New...

Important Information