Jump to content
WinClub

acerec

Nowicjusz
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

About acerec

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przecież w opisie masz, że system zawiera wersję Lite. Wybierasz ją podczas instalacji i tyle. Mój błąd nie doczytałem, że @srom-otnik ją ciągle tworzy, przepraszam.
 2. Jeśli można to ja bym miał pytanie kiedy są szansę na najnowsza wersję JG7 HP/PRO x64 2020? Jestem ciekaw jak najnowsze Twoje opcje optymalizacji będą miały wpływ na 7kę. Dla mnie ciągle najlepszy system jaki posiadałem. Tak czy inaczej czekam na obie wersje tą tutaj oraz JG7.
 3. Ja polecam Driver Booster w darmowej i PL wersji. Po zainstalowaniu naciskasz dwa razy: skanuj i instaluj i po 10 minutach masz wszystkie najnowsze stery. Testowałem ostatnio na PC i na kilku laptopach i działa super. Oczywiście co jakiś czas namawia do wersji pro ale po instalacji sterów wywal go i tyle.
 4. Kolo ma sprzedanych kilka tysięcy kluczy na all.. więc to nie może być tak jak napisałeś piracki klucz. Cytat z jego aukcji: Oryginalny Klucz przeznaczony na jedno stanowisko Licencja przeznaczona dla wersji systemu Windows 10 Professional Bezterminowa licencja Oficjalne linki do pobrania pakietu instalacyjnego z strony Microsoft Klucz przeznaczony dla każdej wersji językowej Klucz działa na aktualnie zainstalowanym systemie jak również po jego przeinstalowaniu Klucz przeznaczony dla wersji 32 i 64 Bitowych Uwaga! Klucza nie można użyć do aktualizacji z wersji systemu Windows 10 Home! Klucz może wymagać aktywacji telefonicznej !(instrukcja w emailu o tytule „twoj kod Windows) Aktywacja On-line lub telefonicznie Szczegółowa instrukcja mailowa do aktywacji systemu Stały dostęp do aktualizacji systemowych Wraz z kluczem otrzymujesz dodatkowo link do pobrania systemu w formie obrazu ISO, który należy nagrać na płytę DVD bądź Pendrive (zalecana polejmność min. 8GB) Po czym sądzisz, że to klucz piracki? Oraz jak jakiś aktywator napisany na jakimś forum może być bardziej legalny niż klucz akceptowany przez MS online czy telefonicznie?
 5. @srom-otnik zobacz jak to u mnie wygląda po 5min od uruchomienia wersji full. Robiłem optymalizacji/czyszczenie zgodnie z instrukcją po instalacji, nie mniej jednak procesy w większej ilości wracają po jakimś czasie. Nie wydaje mi się, że trzeba robić optymalizację za każdym uruchomieniem systemu. Jeśli się mylę to proszę o poprawienie.
 6. A jednak na allegro klucze do wersji pro chodzą po kilka złotych. Taki klucz bez problemu aktywuje wersje @Sromo-tnika.
 7. Niestety co sprzęt to inna konfiguracja i inne problemy. Ja mam dość starego ale mocnego Dell-a z i7-2670qm,gpu gt540m , 6GB Ram i duży dysk ale niestety przy tej wersji wywala błąd sterowników. Normalna siódemka bez problemów wchodzi oraz dziesiątka czy to zwykła czy też zmodowana przez Sromo-tnika. Tak z ciekawości jakim kluczem można go aktywować, Pro, Enterprise, Home?
 8. @srom-otnik, witam po wielu latach. Jakoś ok 10 lat temu byłem jednym z Twoich beta testerów, jeszcze startych wersji opartych na jednych z najlepszych wersji systemów czyli JGXPx64 oraz serwerze z tego co pamiętam JG 2008. Nie pamiętam dokładnie ale chyba było to inne forum. Fajnie jest znaleźć, że znowu działasz i dzielisz się z ludźmi twoją pracą i doświadczeniem. Postawiłem, na starym lapku Twojego nowego moda JG10 i przez ostatni tydzień bawiłem się wersja full i lite. Wersję full jakoś okiełznalem ale wersja lite, tak jak pisałeś jest bardzo surowa i niestety wykrzaczala mi się kilka razy. Czekałem na nową pełną i aktualna wersję JG7 ale z ciekawości spróbowałem tego moda i niestety podczas instalacji krzyczy o brak sterowników CD/DVD itp. Dziwne bo instaluje z pena zrobionego w Rufus 3.8. Wybieranie jako źródła sterów pena z instalka nic nie dało i niestety na tym się kończy bo nie można iść dalej. Tak czy inaczej chyba poczekam na pełną wersję siódemki i jeśli możesz to daj znać kiedy może pojawić. Jeszcze raz dobrze Ciebie znowu spotkać na forum i cieszę się, że można kolejny raz pobawić się twoimi modami. Pozdrawiam acerec.
×
×
 • Create New...

Important Information