Jump to content

nexiu

 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. Raczej nie powinno zwalniac, ale niestety nie moge sobie pozwolic na tak dluga przerwe w dzialaniu tych VB. Natomiast, jak komputer zacznie lagowac, i zamkne 3-5 okienek playera (co jest rownoznaczne z zamknieciem danego procesu VB) to komputer odzyskuje stabilność. Właśnie wyciągnąłem pamięci i uruchamiam na nowo wszystko, dam znać za 2-3 dni najpóźniej, jak z problemem (wątek obserwuję na bieżąco)
 2. Właśnie mam najnowsze z czystej instalacji, pobrane z AMD, jak je próbuje odinstalować, żeby nie było sterowników od AMD w systemie, to właśnie wtedy WU instaluje swoje, starsze. Żaden program ani proces nie zajmuje mi tak wiele ramu, mam odpalonych 19 maszyn wirtualnych które mają przydzielone 768mb ram. Nie uruchomię ich bez sterowników graficznych, a komputer wykorzystuję tylko korzystania z tych wirtualek.
 3. To akurat udało mi się ustalić już wcześniej. Genymotion który jest zależny od Virtualbox 5.1.26 (w innych nie działa dźwięk). Kontaktowałem się z supportem, wysłałem im logi o które prosili, lecz szukam dalej na własną rękę. Dziwnym jest dla mnie, że używany przeze mnie system nagle zaczął się psuć po 8 miesiącach, gdzie jeszcze 2 miesiące wcześniej cieszyłem się dwutygodniowym uptimem. Za kilka godzin znowu utraci wydajność, to wtedy wyjmę jeszcze te pamięci 2x8GB jak proponował Fenir, zwłaszcza, że były dokupione mniej więcej wtedy, gdy zaczęły się dziać pierwsze problemy i stwi
 4. To teraz się pogubiłem... używam w sumie tylko virtualboxa (jako czesc Genymotion) - spróbuje wyjąć te 2x8gb.. ale oprócz tego jest jakiś pomysł co z tym zrobić ? Jako user raczej mam małe możliwości naprawy tego?
 5. Witam, Od 3 miesięcy walczę ze stabilnością swojego komputera. Potrzebuję, aby działał 24/7, natomiast po 2-3 dniach system strasznie spowalnia. Objawy: utrata wydajności / zwolnienie ekranu - kursor myszy reaguje na przesuwanie z opóźnieniem, tj. przesuwa się bardzo powoli, reakcja na kliknięcie jest także opóźniona, no po prostu komputer zwalnia tak bardzo, że nie da się go używać - np. otwarcie eksploratora windows trwa ok 8 sekund (i dodatkowe 10s zanim kursor sie przemiesci nad ikonke i kliknie) . Konfiguracja: -MB: Fatal1ty AB350 Gaming K4 -CPU: Ryzen X1700 -RAM: 2x16
×
×
 • Create New...

Important Information