Jump to content
WinClub

tomalas

Nowicjusz
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

About tomalas

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ostatnio pojawił się problem na komputerze z Win7 Pro 64bit. Zainstalowałem starszą wersję sterowników graficznych i działało, ale problem powrócił. "Przeglądarka fotografii systemu Windows nie może wyświetlić togo obrazu z powodu niewystarczającej ilości dostępnej pamięci. Zamknij niektóre programy, których obecnie nie używasz lub zwolnij miejsce na dysku, jeśli jest prawie zapełniony, a następnie spróbuj ponownie" Jakieś pomysły co jeszcze może być przyczyną?
 2. Dziękuję za odpowiedź. Wszystko udało się bez problemów. Temat do zamknięcia.
 3. Po aktualizacjach strona ruszyła. Dzięki. Oczywiście nie miałem zamiaru nikogo obrazić. Przepraszam @renatan @wiktorynek Ad 2. określiłem moich współpracowników, którzy mówią: "Proszę Pana, ja chce korzystać z IE i koniec kropka" Temat do zamknięcia
 4. 1. Okej sprawdzę, bo rzeczywiście jakieś aktualki wiszą 2. Niektórych użytkowników nie zrozumiesz Mów do d*** a Cię osra Takie życie, a robić trzeba.
 5. Witam, W systemie Win7 pojawia się kilka stron na które nie mogę wejść za pomocą IE. Jedną z takich stron jest www.nbp.pl Poniżej błąd, który wyświetla się przy próbie wejścia na stronę. Czy jest jakiś sposób na obejście?
 6. Super dzięki za szybką odpowiedź. A mam też drugi laptop, który też miał pierwotnie win 8.1 potem upgrade do Win10,a następnie z powrotem wróciłem do Win8.1 (na prośbę użytkownika). Pytanie jak tutaj wygląda sytuacja z aktywacją Win10?
 7. Witam, Aktualnie posiadam na swoim sprzęcie Win10, który był aktywowany w czasach kiedy można było przejść za darmo z innej wersji. W moim przypadku był do upgrade z Win 8.1. Teraz muszę zrobić reinstalację systemu, spowodowane powolna praca komputera itp. Niestety producent laptopa daje mi tylko na iso z WIN8.1, czyli pierwotnym systemem. Czy mogę zainstalować legalnie win 8.1 a potem podnieść wersję do Win10. Dell Latitude 3540
 8. Witam, Mam od jakiegoś czasu problem z wyszukiwaniem plików z poziomu explorera (box w prawym górnym rogu). Co jakiś czas jest "zablokowany", nie można w niego kliknąć, nic wpisać. Nie wiem co może być tego przyczyną. EDIT: Dell Vostro 3670 i5-9400 256 GB SSD 16GB RAM GeForce GT 710
 9. Sprawdź czy masz najnowsze sterowniki. irql_not_less_or_equal - ja miałem taki błąd, jak nie miałem zainstalowanych sterowników do grafiki AMD. Po zainstalowaniu błąd już się nie wyświetla. Na początek sprawdź sterowniki. Napisz jeszcze co masz za machinę. Myślę, że to może pomóc w rozwiązaniu problemu.
×
×
 • Create New...

Important Information