Jump to content
WinClub

unigd

Nowicjusz
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

About unigd

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję Wam za pomoc okazaną mi dotychczas serdecznie. Jeżeli będę miał jeszcze jakieś wątpliwości to zwrócę się do Was o pomoc. Pozdrawiam unigd
 2. ok. więc wybieram wersję x86 a teraz czy ma to być Home Basic, Home Premium, Professional, Ultimate, Enterprise.? Zastanawiam się nad Home Premium i Professional to chyba max. który jest mi potrzebny jestem zwykłym zjadaczem chleba i komputera używam do pisania tekstów w word wykonywania nieskomplikowanych obliczeń w excel oraz w OpenOffice, codzienne korzystanie z internetu. Nie wiem ile wolnego miejsca należałoby mieć dla każdego z nich czy utworzenie partycji 100 GB jest wystarczające dla Windows 7 Home Premium i Professional (dla jednego z nich oczywiście)?
 3. Boję się że wartość tej pamięci przekracza wartość komputera. A jaką wersję mam zainstalować x86 czy x64, vista jest x86. Ja kompletnie się nie orientuję.
 4. W laptopie są tylko 2 porty na RAM a mnie się zdaje że chyba nie było większych niż 2 GB DDR2 więc chyba osiągnąłem max. A czy Win8.1 nie wymaga mocniejszego procesora? ten laptop ma już 12 lat. Czy nie będzie mocno muliło? W przypadku instalacji Win 8.1.
 5. Witam, Chciałbym zmienić system w moim laptopie na nowszy, oto co posiadam : 1. Toshiba Satellite A100-036 PSAANE-03K021PL 2. Procesor Pentium Dual-Core T2300 @ 1,66GHz 2 rdzenie; Pamięć RAM 4 GB 2x2GB DDR2 800MHz; Dyski twarde: 1 - SSD 480GB, 2 - SSD 1TB 3. Posiadam aktualnie zainstalowany taki system operacyjny Microsoft Windows Vista Home Basic X86 based PC 4. Chciałbym zainstalować Win7 ale myślę też o Win 8.1 tylko nie wiem czy ta konfiguracja to pociągnie. Jestem osobą starszą i słabo to wszystko widzę. Proszę o pomoc w doborze systemu Z góry dziękuję za wszelkie porady Pozdrawiam unigd
×
×
 • Create New...

Important Information