Jump to content
WinClub

amularix

Nowicjusz
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

  1. Dzięki za odpowiedź, niestety zanim ją przeczytałem gdzieś indziej znalazłem poradę, przez którą system całkiem padł:( za to po reinstalce menadżer zadań działał dobrze od samego początku.
  2. Witam, kilka dni temu instalowałem Windows 10 PRO, po jakimś czasie zorientowałem się, że nie działa menadżer zadań (komunikat, że administrator wyłączył, a jest tylko jedno konto na komputerze), więc znalazłem w google poradnik jak uruchomić menadżer zadań. Teraz za każdym razem jak uruchamiam komputer wyskakuje okienko "Czy chcesz zezwolić tej aplikacji na wprowadzenie zmian na tym urządzeniu? Lokalizacja programu: "C:\windows\regedit.exe" /s C:\windows\mf.reg" Plik mf.reg ma taką zawartość usunąłem ten plik (wcześniej zrobiłem kopię), uruchomiłem ponownie i okienko dalej wyskakuje (plik już nie pojawił się w tym katalogu), szukałem w rejestrze wpisu mf.reg, ale nic nie znajduje.
  3. Kupiłem mini klawiaturę bezprzewodową (chiński klon Rii i8), podpiąłem do laptopa (Lenovo z50-70 z windows 7), instalują się domyślne sterowniki i klawiatura elegancko działa, również klawisze multimedialne. Problem pojawił się, gdy podpiąłem laptop do telewizora przez hdmi (próbowałem Samsung, oraz LG), przestają działać klawisze odpowiedzialne za regulację głośności (działa tylko wycisz, reszta klawiszy działa bez zarzutu), po odpięciu kabla hdmi znów działają. Zauważyłem, że w kontrolerze urządzeń => kontrolery dźwięku, wideo i gier pojawia się po podpięciu kabla "Audio dla wyświetlaczy Intel(R)", po wyłączeniu tego obraz jest przesyłany do telewizora, ale dźwięk idzie z laptopa (i wtedy dźwięk można kontrolować). Czy można kontrolować dźwięk klawiaturą bezprzewodową, jeśli podepniemy laptopa do telewizora? edit Udało mi się obejść problem, zainstalowałem program Volume2 i przypisałem dwa klawisze multimedialne których nie używałem (uruchom odtwarzacz multimedialny, oraz uruchom program pocztowy), do regulacji głośności. jednak lepiej sprawdza się 3RVX, trzeba w nim przypisać w nim klawisze odpowiedzialne za głośność, za regulację głośności i działa:)
×
×
  • Create New...

Important Information