Jump to content

udar

 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 1. Właśnie próbowałem w panelu sterowania tej opcji nie mam a przez regedit niby da się zmienić klucz ale nadal bios się nie odpala ..
 2. a jak to wyłączyć ? w opcjii zasilania tego nie ma.. a do biosa właśnie chciałem wejść tym poradnikiem co mi wysłałeś
 3. Problem jest taki że przed wgraniem Windows 10 Game od BGT wejście do biosu było możliwe Przez Del albo f9 tak jak piszę probowałem wejść do biosu również przez system wpisując w "start" uruchamianie ale to i tak nic nie daje..
 4. Witam mam problem z PC otóż nie mogę odpalić biosu Gdy chcę włączyć bios z poziomu windowsa lub naciskając klawisz DELETE to komputer chodzi ale ekran jest czarny i przeskakuje pomiędzy HDMI a wejściem analogowym.. Po restarcie komputera widnows normalnie się uruchamia co jest nie tak ?
 5. No nie wiem tak jak mówię gdy chcę wejść do biosa to komputer chodzi ale ekran czarny i przeskakuje pomiędzy HDM a wejściem analogowym po restarcie komputer normalnie się uruchamia
 6. Problem kolejny.. Zainstalowałem wcześniej Windows 10 Game rzecz jasna Twoje wydanie i PC za Chiny nie chce odpalić biosas czy to z pendrive czy bez...próbowałem się dostać do biosa na różne sposoby i kaplica..
 7. Dlaczego w obrazie iso nie ma opcji setup ? tworzę bootowalnego pendrive i za Chiny ludowe nie mogę z niego wystartować...dodam że wszystko robię dobrze.
×
×
 • Create New...

Important Information