Jump to content
WinClub

Stivi1

Nowicjusz
 • Content Count

  9
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 1. Właśnie wgrywam iso poprzez Rufusa. Partycjonowanie na GPT ustawione mam.
 2. No nic pobieram, mam nadzieję że uda się uruchomić ten instalator bez błędów. Jak nie to już nie mam pojęcia co może być nie tak.
 3. @Radzior2010 Właśnie pobieram, to są czyste oryginalne obrazy iso bez modyfikacji? Napisałem też na innym forum podobny wątek i tam mi znów podpowiadają że może być uszkodzona płyta główna lub dysk, jest to możliwe? Skoro aktualnie system działa bez zarzutów a tylko próba reinstalacjii kończy się fiaskiem?
 4. @Radzior2010 Zrobiłem dokładnie tak jak opisałeś pobrałem windows.iso ze strony Microsoftu, wybrałem format dysku GPT i po uruchomieniu z boot manager UEFI usb 2.0 partition 1wyświetla mi się logo mobo i następnie ten blue screen. Nawet nie dochodzi mi do etapu instalatora tylko od razu ten błąd.
 5. @Widzior Na dysku jest już zainstalowany system windows 10 tylko chcę zrobić reinstalację, więc nie może uruchamiać uszkodzonego systemu z dysku twardego bo on działa i normalnie się uruchamia. Robiłem restart biosu jednak bezskutecznie.
 6. @jednorazowiec mam również utworzony drugi pendrive z windowsem poprzez narzędzie mediacreationtools z oficjalnej strony gdzie został utworzony bootowalny pendrive. Niestety podczas wyboru bootowanie z usb wyświetla się logo płyty i po jakiejś minucie dostaję taki ekran. https://zapodaj.net/c97f97c764860.png.html dodam że opcja pod f8 nie działa. Przy wyborze w bootmanager (f12) mam usb 2 i usb 2 UEFI To w przypadku usb 2.0 pojawia się logo płyty i po chwili ekran z screena tylko z rozszerzeniem winload.exe, a przy opcji usb 2 UEFI wyświetla się logo windowsa i po jakimś czasie ten error ze screena. Naprawdę jestem zdesperowany mogę nawet zapłacić za pomoc.
 7. @Radzior2010 dzięki za zainteresowanie się tematem. Niestety ten ekran, który wstawiłem na screenie jest wyświetlany od razu po wyborze wersji systemu. Wybieram boot z pendrive mam do wyboru windows 10 64 i windows 10 32, wybieram 64 i mam 'ładowanie plików' i wyskakuje ten ekran co wysłałem. Przeczytałem już chyba wszystkie tematy na zagranicznych forach odnośnie tego błędu i nie znalazłem rozwiązania. Męczę się już z tym dwa dni i nie mam pojęcia co jest nie tak, na starszym pc gdzie był zwykły bios bez problemu instalowałem nie raz.
 8. Witam, chcę zrobić reinstalację systemu windows 10. Posiadam oryginalny usb box z systemem, po włożeniu usb do portu i wybraniu bootowania usb wyświetla mi się czarne okno z wyborem systemu windows 10 64 lub 32 bitowy, wybieram 64 po chwili jest ładowanie plików i dostaję taki error: https://zapodaj.net/f9e5ef3d0b3d5.png.html Proszę o pomoc posiadam płytę z390 aurus pro wifi i dysk adata m2
 9. Witam, chcę zrobić reinstalację systemu windows 10. Posiadam oryginalny usb box z systemem, po włożeniu usb do portu i wybraniu bootowania usb wyświetla mi się czarne okno z wyborem systemu windows 10 64 lub 32 bitowy, wybieram 64 po chwili jest ładowanie plików i dostaję taki error: https://zapodaj.net/f9e5ef3d0b3d5.png.html Proszę o pomoc posiadam płytę z390 aurus pro wifi i dysk adata m2
×
×
 • Create New...

Important Information