Jump to content

MartaRoss6

  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

  1. Dziękuję za wskazówki, tylko cały dysk c i d 2TB mam zajęte i nie mam miejsca tylko pare GB na mam dysku C. A jak można skopiować wszystko na nośnik zewnętrzny ? Ja jedynie mogę wejść w menu za pomoca f8. Może nie jestem zaawansowanym użytkownikiem ale zawsze staram się rozwiązać problem. Jak już mi się nie uda to będę musiała udać się do dobrego i informatyka.
  2. Dziękuję za odpowiedź. A czy dane które znajdują się na dyskach (zdjęcia i dokumenty) nie zostaną usunięte po wygraniu nowego systemu? Mam je na dysku C i D.
  3. Prosze o pomoc. W moim laptopie po przywróceniu systemu przy użyciu Recovery systemu do ustawień fabrycznych nastepuja problemy z uruchomieńiem komputera. Na poczatku system ściągnal automatycznie aktualizacje Windowsa i po ściągnięciu i ich zainstalowaniu byl problem z sterownikiem wi fi to zrobiłam recovery i już dalej nic nie mogłam zróbic. Następuje po włączeniu automatyczne naprawianie systemu i pojawia się taki błąd. Podpis problemu: Nazwa zdarzenia problemu: StartupRepairOffline Podpis problemu 01: 6.1.7600.16385 Podpis problemu 02: 6.1.7600.16385 Podpis problemu 03: unkn
×
×
  • Create New...

Important Information