Jump to content

gabriel0

 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

About gabriel0

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak. Laptop normalnie pracuje na baterii, i nakładka biosowa pokazuje % baterii. Ten laptop z którego pochodzi bateria normalnie ją widzi.
 2. Witam. Posiadam compaq armada 3500. Zdechła mi w nim bateria. Udało mi się kupić 2-giego takiego i przełożyć baterię, niestety windows jej nie widzi. Pokazuje jakby cały czas był zasilany z sieci. Nie pamiętam już czy poprzednią widział, ale wydaje mi się że tak. Czy jest jakaś możliwość wyszukiwania sprzętu, bądź jakiegoś resetu, by tą baterię znalazł? iu.bmp
 3. Witam. Interesuje mnie najlepszy laptop pod XP, tak by jeszcze były sterowniki do niego. W dzisiejszych czasach nie powinien być jakoś drogi, więc jestem zainteresowany zakupem takowego. Przychylałbym się w stronę laptopów z niezintegrowaną grafiką, jeżeli takowe były.
 4. Co masz tak ważnego na kompie by mieć program antywirusowy? Od 8 lat nie miałem żadnego wirusa, mimo że jeszcze do listopada ubiegłego roku korzystałem z xp-ka, a przeglądarki nie oszczędzałem, śmieci cracków do gier, modów, badziewia ściągałem kilogramy. 8 lat temu faktycznie miałem przypadek wirusa. Po godzinie stał nowy system na kompie.
 5. Błyskawiczna odpowiedź po 3-ch miesiącach. Po postawieniu systemu na 2-giej partycji wszystko lata bez problemu, z tym że teraz to 7 pro. A błędy w programie diagnostycznym wyskakują te same. Narazie zostawiam jak jest. Gdy używam pimaxów przerzucam się na 2-gi system. Nie chce mi się znowu wszystkiego przenosić. Odpowiedzi dlaczego nie działa to na moim 7 ultimate, nie znalazłem.
 6. Czyli odpinam dysk HDD, walę z pendrajwa naprawę. Jak się uruchomi bez problemu to mogę sformatować HDD.
 7. No tak, tylko jak później wy"Jestem Idiotą" ją w całości z dysku, nie usuwając boota? Przecież stary system nie da mi usunąć folderów nowego systemu. Albo jak przenieść boota na Obecny M.2 (dysk C) i wtedy sformatować ten 2-gi?
 8. Miałem hdd kiedyś znany jako C,D i latałem tam na 7-demce. Kupiłem M.2, postawiłem na nim system i sformatowałem wcześniejszy C na którym był boot, potem walczyłem 2 godziny by uruchomić system z dysku M.2. Za pomocą tych dziwnych microsoftowych systemów do odzyskiwania, znalazł mi system i postawił boota na wcześniejszym C. Teraz mam tak jak opisałem w poście 1-wszym. Log4 jest to zrzut z mojego kompa LogWIN7 jest to z kompa kolegi. log4.zip logWIN7.zip
 9. Przetrzepałem wszystkie porty. Nawet przód i nawet 2.0. Na wszystkich mam ten sam problem. Google VR Pimax strasznie klatkują. Są praktycznie nieużywalne. U kolegi robiłem test na słabszym kompie i różnica była taka że program (screen) wykrył KB2670838 oraz wykrył usb 3.0. Google chodziły prawidłowo. Z supportu opowiedzieli mi że winny jest system który nie przyjmuje poprawek. Ja twierdzę że bardziej może być jakiś bubel z tymi usb 3.0 których ten program nie widzi (screen) Wchodząc w "wyświetl zainstalowane aktualizacje" Nie mogę namierzyć tej poprawki KB2670838. Wpisując w cmd sys
 10. Witam. Ambitna sytuacja. Potrzebuję postawić system na dysku który obecnie jest jako bootujący. Rozpis. Dysk C -System win7 Dysk D- Boot (wcześniej system stał tutaj) i teraz chcę tu postawić 7-demkę na próbę i potem ją wywalić. Dysk E- 800 giga śmieci. Nie wiem co poczynić, bo gdy postawię 7-demkę na dysku z bootem to potem tego nie zformatuję przecież... Chyba że ktoś podpowie jak przeżucić boota na dysk C
 11. Wyjaśniam sytuację. Tylko te z procka mi nie działały. HTC VIVE chodził bez problemu na tych z chipsetu. Po zainstalowaniu sterowników z win-rad nie testowałem go na tych z procka. PIMAX na tych z procka non stop się rozłącza i łączy. Na tych z chipsetu niby chodzi, ale to bardziej złożony temat.
 12. Dzisiaj u kolegi testowałem te gogle vr po próbie instalacji KB3033929 wyskoczyło że dana poprawka jest już zainstalowana, a nie to co u mnie że błąd wyrzuciło. Faktycznie po zaistalowaniu tego WUFUC, instalator poprawek KB wydaje się działać. Teraz został mi tylko problem z usb. Czemu program od gogli vr (PiTool) nie wykrywa poprawnie portów usb 3.0. Czy jest jakaś możliwość sprawdzenia tego?
 13. Witam. Za każdym razem przy instalcji jakichś poprawek KB wywala mi błąd 0x80240037 . Obecnie nauczyłem się to instalować przez DISM ale nie wiem czy tu leży problem. Posiadam headset pimax, wraz z programem PiTool tworzący całość. Program podczas diagnostyki wywala mi problem, że nie mam zainstalowanych poprawek KB3033929 i KB2670838. Po zainstalowaniu tychże przez DISM, problem ten sam. Czy powodem tego że nie mogę żadnej poprawki zainstalować normalnie może być RemoveSpy_AIO ściągnięty tu z forum? Lub też czy przez RemoveSpy_AIO program nie wykrywa danych poprawek? W sumie nie prz
 14. Tak jak napisałem na PW. Zostawię tu dla potomnych wszystkie sterowniki powchodziły stąd https://www.win-raid.com/t4960f52-Solution-Win-Drivers-for-USB-Controllers-of-new-AMD-Chipset-Systems.html USB z procka działają. Wstępnie nie widzę żadnych nieprawidłowości.
 15. Wszystko lata, tylko chodziło mi o sterowniki które podałeś mi z linku na megawrzutę. Chciałem zainstalować to PSP które tam było.
×
×
 • Create New...

Important Information