Jump to content
WinClub

Slovian

Użytkownik
 • Content Count

  49
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Slovian

 1. Ok a więc jaki jest najleprzy kontroler w tej chwili dostępny dla obudowy zewnętrznej na USB 3.0 ? Proszę o wsparcie.
 2. Czy w teorii każda obudowa będzie dawać inny transfer ? Chodzi mi o USB 3.0.
 3. Nie mam w domu nVME ani obudowy zewnętrzej. A czy Ty możesz pożyczyć od Kogoś nVME na 24 godziny i zamontować w obudowie zewnętrznej na USB 3.0 ? Jak nie masz jak to ja poproszę w komputerowym aby zrobili testy i wysłali screeny.
 4. Zwykły USB PenDrive 3.0 SanDisk a macOS ogarnia podwojony transfer. Proszę o wsparcie. Czy jest to kwestia systemu, czy czego innego?
 5. Witaj przyjacielu wiktorynek. Chcę osiągnąć wzrost prędkości po RAID 0. Nie jestem pewien dokładnie w tym temacie, ale po prostu domyślam się że dla systemów macOS - nawet na hackintosh można osiągnąć RAID 0 - już x2 transfer. Wstawiam linka do tego filmu który ja oglądałem na YouTube.
 6. Witaj przyjacielu razor1995 - daj w odpowiedzi zrzuty z ekranu z testów - tak jak kolega zrobił. Witaj M4T - zgadza się numer Device jest ten sam. Dziękuję Ci za zrzuty z ekranu. Szanowny M4T - Ty się rozumiesz na dyskach - napisz mi czy siłą rzeczy samej można stworzyć RAID 0 z dwóch dysków nVME po obudowie na USB 3.0 ? Gość na YouTube stworzył RAID 0 z dysków typu PenDrive. Wstawiawię linki do filmów w następnym poście.
 7. Przyjacielu M4T - zgadza się masz dwa dyski różnych marek. Jeśli możedz to zrób testy dla tego samego producenta. Pozdawiam
 8. Czyli jest to przynajmniej połowa tego co podłączenie po porcie SATA - jako wewnętrzne podłączenie do Portu SATA? Proszę o Support ja się na tym słabo znam - jeśli chodzi o dyski SSD i nVME podłączane na USB 3.0.
 9. Serdecznie dziękuję Wszystkim za Support. A czy USB 3.1 - Gen-2 będzie działać pod USB 3.0 ? Obejdzie się bez zakupu adaptera który by zrobił z USB 3.1 > USB 3.0 ? A po USB 3.0 - ile mogę wycisnąć max? A jak by tak Raid 0 postawić na 2 - nVME ? Przyjacielu razor 1995 dla 3.0 jest wsparcie transferu 6 Gb/s czy 5 Gb/s ?
 10. Witam tak jak w temacie czy po porcie USB 3.0 można wykorzystać w obudowie na dysk nvme - pełny potencjał dysku - który pierwotnie jest podłączany na złączne M2 w technologii nvme Pci Express ?
 11. Ok dzięki a jak podłącze 4 PenDrive USB 3.0 w Macierz RAID 0 to szybkość Write i Read zwiększy mi się 4 - krotnie ?
 12. Pomóż mi stworzyć macierz RAID 0 dla dwóch PenDrive USB 32 GB - obydwa są na USB 3.0. Może da się jakoś oszukać system i stworzyć Macierz RAID 0 Stripping na dwóch PenDrive USB 0 Stripping ?
 13. Przyjacielu zbigniew59 - zwracam się do Ciebie z bardzo serdeczną Prośbą o Twoje wsparcie techniczne. Co masz na myśli pisząc Adapter ? Do czego miałbym zastosować Adapter w konfiguracji z Dyskiem SSD po USB zewnętrznym ? Zwracam się do Ciebie z bardzo serdeczną Prośbą o Twoje wsparcie techniczne. Czy RAID 0 po USB 3.0 pójdzie na dwóch SSD 32 GB czy minimum dwa dyski 64 GB ? Mam opcje zakupu Dysku SSD 240 GB GoodRam > https://www.loombard.pl/products/dysk-wewnetrzny-ssd-240-gb-goodram-9xp0 Dysk jest nowy a to że jest bez Gwarancji to stąd niższa cena. Czy ten rodzaj kości TLC jest dobry ? Zwracam się z bardzo serdeczną prośbą o Wasze wsparcie Przyjaciele. Jeśli mam dwa dyski SSD 240 GB w laptopie i z tych 2 - dysków mam stworzoną macierz RAID 0 jako jeden dysk 480 GB - to czy mogę podłączyć w R-Studio dysk sieciowy do odzyskiwania danych ? Czy narzędzie R-Studio posiada możliwość podłączenia Dysku Sieciowego w menu jako nośnika danych do zapisu odzyskanych danych ? Obawiam się trochę grzebać na żywych dyskach SSD, aby nic nie uszkodzić. Czy Po stworzeniu Macierzy RAID 0 na dwóch dyskach USB 32 GB typu PenDrive, mogę osiągnąć szybsze transfery - tzn... szybszy zapis danych - kopii po sektorowej na Dysk Sieciowy ?
 14. Przyjacielu zbigniew59 - dziękuję Ci za Twoje Wsparcie. Dziękuję za szybką odpowiedź. Czy możesz doradzić mi na którym porcie osiągnę szybsze osiągi Windowsa 10 - na dysku zewnętrznym ? Czy na porcie po USB 3.0 czy po 2.0/ E-SATA Combo ? Wpadł mi do głowy teraz jeszcze jeden pomysł. W laptopie mam dwa porty USB 3.0, może by tak dało się stworzyć zewnętrzny Fake RAID po Intelu ? Tak jak mam zrobione na wewnętrznych dyskach SSD. W tej chwili mam stworzony wewnętrzny RAID 0 Stripping 0 na 2 - dyskach SSD 2x 240 GB SSD GoodRam Iridum Pro. Jest to RAID tworzony Prawdopodobnie po kontrolerze Intela, ale dokładnie tego nie wiem. Jednak wiem jedno, na 100% po stworzeniu tego Fake Raid wydajność obydwu dysków wzrosła mi x2. Mierzyłem w CMD komendami. Pozdrawiam i Proszę o Support jak stworzyć obojętnie w jakiejkolwiek konfiguracji RAID 0 zewnętrzny na dwóch portach USB 3.0. Posiadam 2 takie same PenDrive USB 3.0 UltraFlair 32GB - to Macierz 0 można stworzyć
 15. Chodzi mi o możliwość instalacji Windowsa 10 - obojętne której wersji na zewnętrzny dysk, w obojętnej konfiguracji. Czy to po porcie E-SATA czy to po porcie USB 3.0 Jeśli jest w laptopie port E-SATA to czy mogę mieć wsparcie dla GPT Uefi Boot - FastBoot po tym porcie ? Proszę o Support jakim softem sprawdzić parametry tego Portu/Gniazda abym mógł sprawdzić to o co mi chodzi. Bo może się okazać że chociaż jest to Port/Gniazdo USB 2.0/ E-SATA to będzie mieć wsparcie dla obsługi dysków stworzonych na tablicach partycji GPT dla Uefi Boot ze wsparciem dla Fastboot. Ok dzięki Serdeczne za Twoją odpowiedź Trzymaj się zatem i do wieczorka
 16. Chodzi o zainstalowanie Windowsa 10 którejkolwiek wersji tak aby na dysku USB lub na PenDrive po USB 3.0 uruchomić Windowsa 10 w trybie FastBoot - czyli w szybkim trybie. Czyli mówimy tutaj o instalacji Windowsa 10 na zewnętrzny dysk podpinany po porcie USB lub USB/ E-SATA - konkretnie chodzi mi o stworzenie dysku zewnętrznego z systemem Windows 10. Proszę nie mylić z Tworzeniem Bootowalnego PenDrive - opartymi metodami przez Rufus itd... Jeśli istnieje taka techniczna możliwość aby mieć zainstalowany Windows 10 na zewnętrznym dysku podłączonym po USB lub po E-SATA, w konfiguracji: Schemat Partycji GPT dla Uefi Boot - ze wsparciem dla Fastboot, to bardzo proszę o Support. Czy PenDrive 32 GB USB 3.0 UltraFlair wystarczy pod instalację w takiej konfiguracji, czy zapatrzeć się w zewnętrzny dysk SSD, który mógłbym podpiąć po E-SATA lub po USB 3.0 ? Posiadam w laptopie zarówno port E-SATA/USB jak i USB 3.0. Zwracam się z bardzo serdeczną Prośbą o wsparcie techniczne. Pozdrawiam Luke Tak dokładnie o to mi chodzi Zwracam się do Ciebie z bardzo serdeczną prośbą o Twój Support.
 17. Ok napisz czy wystarczy PenDrive o wielkości 32 GB ? Jeśli będzie potrzeba to postaram się zapatrzeć w większego PenDrive. Czy ten TrybFastboot będzie działał na dysku o pojemności 32 GB - znaczy na PenDrive USB który ma 32 GB ?
 18. Dziękuję Ci za szybką odpowiedź. Daję za pomoc tylko jeden Like - jak by się dało to bym dał więcej. Ale jest ograniczenie zrobione do 1 - Like.
 19. Witaj przyjacielu serdecznie dziękuję Ci za Twoje wsparcie. Dziękuję Ci za odpowiedź. Mi udało się zrobić zdobyć już zrzuty z ekranu - ale pewno one na nic się nie zdadzą, ale je wrzucam. W aplikacji Winto USB Pro - są trzy tryby do wyboru. Każdy tryb wprowadza inne funkcje. Wczoraj ruszyło mi bootowanie tego obrazu ISO Windows 10 Enterprice LTSB 2016 - jak stworzyłem PenDrive przez tryb Legacy 2x wybrałem tryb Legacy. Czyli według zrzutów z ekranu: Na Pierwszym zrzucie wybrałem tryb MBR dla Bios. Oraz w drugim oknie wybrałem tryb Legacy. Czy możesz pomóc mi napisać czy istnieje możliwość zainstalowania Windowsa 10 Enterprice 2016 LTSB na PenDrive z pełnym wsparciem dla Fastboot ? Wesprzyj przyjacielu wiedzą - jak na dysk zewnętrzny typu USB PenDrive nagrać Windowsa 10 Enterprice 2016 LTSB z pełnym wsparciem dla Fastboot ? Przyjacielu jak w aplikacji Win To USB Professional wybieram inny tryb - nie ten na Legacy for Bios, to Windows 10 Enterprice 2016 LTSB nie bootuje mi się Laptop na którym działam to HP EliteBook 8470p Mam zaktualizowany Bios do najnowszej wersji. Mogę wstawić zrzut z ekranu z menu Bios
 20. Dzięki serdeczne za Twoje wsparcie. Dziękuję Ci za szybką odpowiedź. Już mam nagrania z Bandicam zapisane Przyjacielu jak mogę mieć do Ciebie prośbę to wesprzyj mnie w odzyskiwaniu danych. Przyjaciel Jakub podał domyślną lokalizację ścieżki zapisu - tam gdzie bandicam zapisuje pliki mp4. Jak mogę wprowadzić do R-Studio tą ścieżkę aby mi przeszukało z wyszukiwarki tą lokalizację ? Proszę o Wsparcie ? Wesprzyj mnie proszę Cię w poście dotyczącym odzyskiwania przez R-Studio.
 21. Witaj przyjacielu jarecpol - pamiętam że w naszej konwersacji na forum przesyłałem Ci zrzut z ekranu z widokiem 

  na ustawienia progrmu Wintousb Professional. 

   

  Przyjacielu jarexpol - zwracam się do Ciebie z bardzo serdeczną prośbą o Twoje wsparcie. 

  Prześlij mi proszę Cię linka do tej konwersacji.

  Jestem nowy na forum i nie wiem gdzie zapisała się ta rozmowa nasza.

  1. jarexpol
  2. Slovian

   Slovian

   Dziękuję Ci za Twoje Wsparcie :) 

 22. Witaj dzięki serdeczne za szybką odpowiedź A więc tak przesyłam informację odnośnie WinTo USB Professional. To czy bootuje się system z USB 3.0 czy nie zależy od trybu w jakim się zapisze.
 23. Przyjacielu renatan - ja początkujący - co to jest mobo ?
×
×
 • Create New...

Important Information