Jump to content
WinClub

Slovian

Użytkownik
 • Content Count

  65
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Slovian

 1. Czyli nie da się żadnym softem uruchomić trybu diagnostycznego ? Proszę o Support bo tutaj mało się znam - jeśli jest w Hirens Boot soft do diagnostyki dysku nawet jak dysk nie jest wykrywalny przez system to może da się uruchomić przez jakiś soft linuxowy itp... ? Gparted nie odczytuje niestety testowałem. Jaki jest jeszcze soft linuxowy którym mogę sprawdzić ten dysk 64 GB ?
 2. A jak by tak zapuścić aplikację do sprawdzania dysków - taką jaka jest do diagnostyki uszkodzonych HDD/ SSD ? Mam na myśli mini narzędzia Hirens Boota. Proszę o info który soft najlepiej się nada do zapuszczenia diagnostyki z Hiens Boot USB ?
 3. Pierwsze urządzenie HDD Low Lewel Format Tool widzi mió prawidłowo mój Twardy Dysk ale karty Micro SD nie widzi pod czytnikiem, narzędzie SD Card Formater też nie widzi karty Micro SD w czytniku do kart Micro SD. Czytnik mam taki że podłączam na USB 3.0 i do tego wkładam adapter na pełną kartę SD. Tą kartę dostałem od sąsiadki za free. Chwilę ta karta działała poprawnie nawet Android potrafił ją widzieć poprawnie : Tablet oraz Smartphone. Jak to pobrać mam > https://www.usbdev.ru/files/usbflashinfo/
 4. Danych nie ma tam także spoko Przyjacielu Widzior czytnik jest powinien być sprawny technicznie. W Smartphone w ogóle nie widzi tej karty. W Tablecie w ogóle nie widzi tej karty. Czy ten film do którego wstawiłem link jest tylko w tedy przydatny jak karta Micro SD jest odczytywana jako nieprzydzielone miejsce w Zarządzaniu Dyskami ? W powyższym poście przesyłam screeny z: HDD Low Level Format Tool 4.40 Free SD Card Formater Urządzenia i Drukarki - Narzędzie do Rozwiązywania Problemów w systemie Windows 10 nie wykryło problemów dla Czytnik Kart Pamięci.
 5. Witam obecnie mam problem techniczny z odczytaniem karty pamięci Micro SD 64 GB. W Systemie Windows 10 mam widziany tylko Czytnik Kart Micro SD Generic USB 3.0 zamieszczam zrzut z ekranu. Proszę o wsparcie. Czy mogę naprawić według tego poradnika tą karę micro SD ? Na zrzucie z ekranu Urządzenia i Drukarki jest problem - żółty trójkąt na urządzeniu Komputer. Wstawiam zrzuty z ekranu z Menedzera urządzeń z aktualnymi problemami. > Co oznacza komenda chkdsk /f k: ? Normalnie nie da się sformatować tej karty. W zarządzaniu dyskami też jest problem bo widzi tylko sam czytnik kart - bez karty Micro SD. Wrzucam zrzut z ekranu z widoku na zarządzanie dyskami.
 6. A Virtual Box - posiada wsparcie dla Dysków Dynamicznych ustawionych w RAID 0 Strip ? Jeśli nie ma to nie proponuj mi aplikacji bez podstawowego wsparcia pod parametry mojego PC Laptopa. Pozdr Przyjacielu
 7. Szanowny Geralcie z Rivi cała przyjemność po mojej stronie. Jeśli możesz to w wolnej chwili czasu przetestuj też wersję Elegant > http://allpcworld.com/windows-10-gamer-elegant-edition-2019-free-download/
 8. A no racja ale dzięki za wsparcie. Pozdrawiam Serdecznie
 9. Dzięki zbigniew59 - mam potwierdzenie od autora tego Moda na Facebooku - że Wersja ELEGANT Edition nie obsługuje Dynamicznych Dysków. Czy jest coś wiadomo Komuś na ten temat ? W tej chwili usługę Konwrsji Dysków na Dynamiczne obsuguje tylko Windows 10 - Mod ROG praktycznie wszyskie wersje od wersji v1 do wersji v5. Ale szybszy ze zwględu na mniejsze obciążenie grafincze jest Elegant Edition - a czy może mi Ktoś napisać z Forumowiczów - czy Elegant Edition obsłuży konwersję dysków na Dynamic ? Noi najważniejsze pytanie czy Elegant Edition Testował Ktoś na macierzy RAID 0 Strip po 2x SSD ?
 10. Więc tak: Ja sam po prostu z przyzwyczajenia wczytwałem MBR do Rufus. Przez to mi nie uruchamiało się bootowanie z USB 3.0 Nagrałem jeszcze raz ISO w GPT - przestawiłem w Menu Bios - opcje Bootowania - bo ten typ tak ma : tzn... W tym Bios pomimo tego że ustawiłem USB Drive Bootoing na Pierwszą pozycję to nawet jak to wczytałem jako opcję w Bios to i tak nie bootował się z USB 3.0. Przydało by się jeszcze dowieddzieć jaki to tutaj siedzi Bios - a konkretnie jakiego producenta jest ? Dzwoniłem do HP - ale kazali mi czekać 3 dni na e-maila się odezwą. Chodzi o to że w tej chwili mam 16 GB RAM DDR3 o taktowaniu 2133 Mhz. Nie jestem pewien czy te pamięci chodzą na pełnym taktowaniu 2133 Mhz - czyli na najszybszej częstotiwości Taktowania DDR3. Więc aby to chodziło prawdopodobnie trzeba będzie wgrywać modyfikowanego Biosa. Ale z tym poczekajmy aż HP napisze jaki tu jest doładnie Bios - aby poszukać dedykowany Modyfikowany Bios do tej płyty. Ale uruchomiłem dodatkowe Opcje w Menu Bios i działa. Ustawiłem na pierwszą pozycję w Boot Options Prioryty Order USB Generic Boot - jakoś tak to się zwało i wreszcie mój PenDrive USB 3.0 jest wykrywalny w USB 3.0. Ta informacja była mi potrzebna aby zrozumieć że MBR nie będzie współpracował z USB 3.0. Przynajmniej ja tak to rozumiem.
 11. Witaj Geralt z Rivii - nie jest to syf od razu mówię. Porównijąc do standardowego Windows 10 Pro - gdzie miałem tą sama konfigurację Macierzy RAID 0 Strip - zwykła dzieśiątka jest w czarnej "Jestem Idiotą". Windows ten jest super zrobiony - zainstalowałem Go na żywca - bardzo ważna informacja - działa instalator Visual Studio 100% Working Tested. W tej chwili mam tą wersję - patrzyć na zrzut z ekranu > Mam wersje 2017 - czy może Ktoś wstawić linka do wersji 2018 lub 2019 ? Zwracam się z bardzo serdeczną Prośbą o Wasze wsparcie. Wstawcie linka do wersji 2018 lub 2019 to Wam przetestuje - wrzucę screeny z konfiguracji w RAID 0 Strip. Ktoś wie jak ustawić te Skiny - Paski w Windows 10 ROG 2019 ? >
 12. Czy na VirtualBox da się uruchomić instalator Visual Studio ?
 13. Ok więc podeślij nazwę Maszyny Wirtualnej która ma pełne wsparcie dla Windowsa 10, w wersji 64 - Bit. Czy na Wirtualnej maszynie można zainstalować Visual Studio ?
 14. Dzięki Wszystkim za cenne porady. Czy mogę dowiedzieć się więcej na temat narzędzia WinToUSB ? Czy to narzędzie jest po prostu mało kompatybilne z obrazem Windows 10 ? Ja potrzebuję stworzyć stabilny dysk USB z PenDrive. Więc pomyślałem o WinTo USB. Jeśli WinToUSB jest mało kompatybilne z Windows 10 - to bardzo proszę o informację na ten temat. Potrzebuję nagrać Windowsa 10 - na dysk zewnętrzny USB - w taki sposób aby Przetestować Visual Studio od Microsoftu. Ja nie tworzyłem nigdy dysku zewnętrznego z Windowsem 10 - więc nie orientuję się który soft jest najbardziej stabilny pod Win 10 - po Tuningu. Przypominam że rozmawiamy o Windows 10 ROG EDITION 2019 - czyli jest to Windows zmodyfikowany.
 15. Witam bardzo serdecznie wszystkich na forum. Zwracam się do Was zbardzo serdeczną Prośbą o Wasze wsparcie techniczne. W jakiej konfiguracji zalecacie zainstalować Windows 10 ROG EDITION 2019 na PenDrive USB 3.0 - tylko w celu sprawdzenia czy pójdzie na tym Windows Visual Studio ? Więc konkretnie chodzi mi o wybór - który tryb instalacji tego Windows najlepiej wybrać - instalując na USB przez WinToUSB ? Są trzy tryby do wyboru w menu : 1 - Legacy 2 - VHD 3 -VHDX W trybie Legacy strasznie długo ładuje się na USB 3.0. Zwracam się do Was z bardzo serdeczną Prośbą o Wasze Wsparcie - w którym trybie szybciej łądują się pliki na PenDrive ? Potrzebuję przetestować czy Visual Studio wstanie mi na tym Windowsie - proszę o Wsparcie czy tryb wyboru w Menu - a są trzy powyżej opsiałem - wpływa na to możliwość późniejszego zainstalowania aplikacji Visual Studio na ten Dysk w Windows 10 ? Proszę o poradę - który tryb wybrać aby mieć możliwość rozbudowy Dysku - mój PenDrive ma 32 GB więc nie jestem pewień czy Visual Studio poprawnie mi się zainstaluje na ten dysk.
 16. Ok a więc jaki jest najleprzy kontroler w tej chwili dostępny dla obudowy zewnętrznej na USB 3.0 ? Proszę o wsparcie.
 17. Czy w teorii każda obudowa będzie dawać inny transfer ? Chodzi mi o USB 3.0.
 18. Nie mam w domu nVME ani obudowy zewnętrzej. A czy Ty możesz pożyczyć od Kogoś nVME na 24 godziny i zamontować w obudowie zewnętrznej na USB 3.0 ? Jak nie masz jak to ja poproszę w komputerowym aby zrobili testy i wysłali screeny.
 19. Zwykły USB PenDrive 3.0 SanDisk a macOS ogarnia podwojony transfer. Proszę o wsparcie. Czy jest to kwestia systemu, czy czego innego?
 20. Witaj przyjacielu wiktorynek. Chcę osiągnąć wzrost prędkości po RAID 0. Nie jestem pewien dokładnie w tym temacie, ale po prostu domyślam się że dla systemów macOS - nawet na hackintosh można osiągnąć RAID 0 - już x2 transfer. Wstawiam linka do tego filmu który ja oglądałem na YouTube.
 21. Witaj przyjacielu razor1995 - daj w odpowiedzi zrzuty z ekranu z testów - tak jak kolega zrobił. Witaj M4T - zgadza się numer Device jest ten sam. Dziękuję Ci za zrzuty z ekranu. Szanowny M4T - Ty się rozumiesz na dyskach - napisz mi czy siłą rzeczy samej można stworzyć RAID 0 z dwóch dysków nVME po obudowie na USB 3.0 ? Gość na YouTube stworzył RAID 0 z dysków typu PenDrive. Wstawiawię linki do filmów w następnym poście.
 22. Przyjacielu M4T - zgadza się masz dwa dyski różnych marek. Jeśli możedz to zrób testy dla tego samego producenta. Pozdawiam
 23. Czyli jest to przynajmniej połowa tego co podłączenie po porcie SATA - jako wewnętrzne podłączenie do Portu SATA? Proszę o Support ja się na tym słabo znam - jeśli chodzi o dyski SSD i nVME podłączane na USB 3.0.
×
×
 • Create New...

Important Information