Jump to content
WinClub

Slovian

Użytkownik
 • Content Count

  49
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About Slovian

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ok a więc jaki jest najleprzy kontroler w tej chwili dostępny dla obudowy zewnętrznej na USB 3.0 ? Proszę o wsparcie.
 2. Czy w teorii każda obudowa będzie dawać inny transfer ? Chodzi mi o USB 3.0.
 3. Nie mam w domu nVME ani obudowy zewnętrzej. A czy Ty możesz pożyczyć od Kogoś nVME na 24 godziny i zamontować w obudowie zewnętrznej na USB 3.0 ? Jak nie masz jak to ja poproszę w komputerowym aby zrobili testy i wysłali screeny.
 4. Zwykły USB PenDrive 3.0 SanDisk a macOS ogarnia podwojony transfer. Proszę o wsparcie. Czy jest to kwestia systemu, czy czego innego?
 5. Witaj przyjacielu wiktorynek. Chcę osiągnąć wzrost prędkości po RAID 0. Nie jestem pewien dokładnie w tym temacie, ale po prostu domyślam się że dla systemów macOS - nawet na hackintosh można osiągnąć RAID 0 - już x2 transfer. Wstawiam linka do tego filmu który ja oglądałem na YouTube.
 6. Witaj przyjacielu razor1995 - daj w odpowiedzi zrzuty z ekranu z testów - tak jak kolega zrobił. Witaj M4T - zgadza się numer Device jest ten sam. Dziękuję Ci za zrzuty z ekranu. Szanowny M4T - Ty się rozumiesz na dyskach - napisz mi czy siłą rzeczy samej można stworzyć RAID 0 z dwóch dysków nVME po obudowie na USB 3.0 ? Gość na YouTube stworzył RAID 0 z dysków typu PenDrive. Wstawiawię linki do filmów w następnym poście.
 7. Przyjacielu M4T - zgadza się masz dwa dyski różnych marek. Jeśli możedz to zrób testy dla tego samego producenta. Pozdawiam
 8. Czyli jest to przynajmniej połowa tego co podłączenie po porcie SATA - jako wewnętrzne podłączenie do Portu SATA? Proszę o Support ja się na tym słabo znam - jeśli chodzi o dyski SSD i nVME podłączane na USB 3.0.
 9. Serdecznie dziękuję Wszystkim za Support. A czy USB 3.1 - Gen-2 będzie działać pod USB 3.0 ? Obejdzie się bez zakupu adaptera który by zrobił z USB 3.1 > USB 3.0 ? A po USB 3.0 - ile mogę wycisnąć max? A jak by tak Raid 0 postawić na 2 - nVME ? Przyjacielu razor 1995 dla 3.0 jest wsparcie transferu 6 Gb/s czy 5 Gb/s ?
 10. Witam tak jak w temacie czy po porcie USB 3.0 można wykorzystać w obudowie na dysk nvme - pełny potencjał dysku - który pierwotnie jest podłączany na złączne M2 w technologii nvme Pci Express ?
 11. Ok dzięki a jak podłącze 4 PenDrive USB 3.0 w Macierz RAID 0 to szybkość Write i Read zwiększy mi się 4 - krotnie ?
 12. Pomóż mi stworzyć macierz RAID 0 dla dwóch PenDrive USB 32 GB - obydwa są na USB 3.0. Może da się jakoś oszukać system i stworzyć Macierz RAID 0 Stripping na dwóch PenDrive USB 0 Stripping ?
 13. Przyjacielu zbigniew59 - zwracam się do Ciebie z bardzo serdeczną Prośbą o Twoje wsparcie techniczne. Co masz na myśli pisząc Adapter ? Do czego miałbym zastosować Adapter w konfiguracji z Dyskiem SSD po USB zewnętrznym ? Zwracam się do Ciebie z bardzo serdeczną Prośbą o Twoje wsparcie techniczne. Czy RAID 0 po USB 3.0 pójdzie na dwóch SSD 32 GB czy minimum dwa dyski 64 GB ? Mam opcje zakupu Dysku SSD 240 GB GoodRam > https://www.loombard.pl/products/dysk-wewnetrzny-ssd-240-gb-goodram-9xp0 Dysk jest nowy a to że jest bez Gwarancji to stąd niższa cena. Czy ten rodzaj kości TLC jest dobry ? Zwracam się z bardzo serdeczną prośbą o Wasze wsparcie Przyjaciele. Jeśli mam dwa dyski SSD 240 GB w laptopie i z tych 2 - dysków mam stworzoną macierz RAID 0 jako jeden dysk 480 GB - to czy mogę podłączyć w R-Studio dysk sieciowy do odzyskiwania danych ? Czy narzędzie R-Studio posiada możliwość podłączenia Dysku Sieciowego w menu jako nośnika danych do zapisu odzyskanych danych ? Obawiam się trochę grzebać na żywych dyskach SSD, aby nic nie uszkodzić. Czy Po stworzeniu Macierzy RAID 0 na dwóch dyskach USB 32 GB typu PenDrive, mogę osiągnąć szybsze transfery - tzn... szybszy zapis danych - kopii po sektorowej na Dysk Sieciowy ?
×
×
 • Create New...

Important Information