Jump to content
WinClub

Avistel

Nowicjusz
  • Content Count

    0
  • Joined

  • Last visited

  1. Wiem, że jest 1903, ale jak na razie nie wyskakuje mi możliwość aktualizacji na tą wersję, chyba że mogę to jakoś wymusić?
  2. Problem rozwiązany. Po prostu przeinstalowałem system ponownie i wyczyściłem stary dysk tym razem na etapie instalowania windowsa na SSD. Usunąłem wszystkie partycje z obu dysków i utworzyłem nowe. Poprzednio do czyszczenia dysku i tworzenia partycji użyłem programu Rufus, który potem usunąłem, może to było przyczyną, w każdym bądź razie stało się to po aktualizacji do wersji 1809, którą już mam teraz zainstalowaną i wszystko jest jak trzeba. Dzięki za wszelką pomoc, temat do zamknięcia
  3. Nie, był podpięty tylko i wyłącznie SSD. HDD uruchomiłem dopiero, gdy wszystko już śmigało na SSD. Tak jak pisałem, wszystko działało przez 3-4 dni, poinstalowałem już programy itp. i nagle padło.
  4. Cześć. Kupiłem ostatnio dysk SSD 256GB, podłączyłem go, zainstalowałem na nim Windowsa 10 Pro z naszego forum, po czym podpiąłem stary HDD, zrobiłem mu kompletny format i robił jako "duży pendrive". Wszystko śmigało jakieś 3-4 dni bez zarzutu, po czym nagle przy włączaniu komputera, po załadowaniu BIOSa wyrzuca mi komunikat żeby podpiąć nośnik z systemem. Kiedy odepnę HDD (zasilanie) i zostanie sam SSD z systemem to komputer się normalnie włącza, a kiedy podepnę HDD znów (równocześnie z SSD) to znów prosi o nośnik z systemem. O co tu może chodzić? Kolejność bootowania jest jak najbardziej prawidłowa. Potrzebuje pilnie pomocy.
×
×
  • Create New...

Important Information