Jump to content

winclub_team

Użytkownik
 • Content Count

  42
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About winclub_team

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

248 profile views
 1. Wiem. Na szczęście nie mam uprzedzeń przed innymi modami - np. miałem jakiego tureckiego i działał dobrze - ale do czasu. Prefetch był trochę źle zarządzany i się zapełniał za bardzo, poza tym ja go za bardzo zestroiłem i się posypał. Masz jakieś jeszcze ciekawe mody ?? Może wyślesz linki na PW .
 2. Możesz sprawdzić - jestem czysty, robiłem to dla siebie i przyjemności modowania. Zresztą można by od razu tak posądzić romka, albo fafała... Wśród swoich się takich rzeczy nie robi, ale na eksport, nie wiadomo co władowali. Zresztą zobacz to - całkowita żenada http://i.imgur.com/swGK84e.jpg Płacenie za nielegalne przeróbki pewnie i tak nie udolnie robione po prostu ...
 3. Podaj dokładną nazwę tego moda ? Jestem ciekawy jakie tam backdoory mogli wsadzić .
 4. Niby tak, ale zawsze JG się u mnie po jakimś czasie zamulają. Nie wiem czemu, ale praktycznie zawsze tak jest. Na razie siedzę na swoim .
 5. Szkoda, że nigdy nie wyszła Lite wersja tego moda, z jeszcze większą liczbą tweaków. Cóź na placu boju został tylko Romek a.ka @Mr.T.
 6. Jak ci dzialala vista to moze vista-mod v3, z windowsmx - podobno szybka i nie krojona duzo
 7. Tu chodzi właśnie o stery związane z chipsetem lub grafiką (chociażby narzut, a tutaj może występować już na powłoce graficznej systemu). Wróciłbym do Win8, albo i nawet jakiegoś moda 7.
 8. NIE. Bo winload.exe jest już ładowany z dysku podczas 2 etapu instalacji (czyli jej na etapie jeszcze z okienkiem instalowanie funkcji/aktualizacji), a setupcomplete jest wykonaywany w 3 etapie (czyli już po wykryciu sprzętu).
 9. @exe - to nic nie daję, bo próbowałem - wywala, że winload.exe został podmieniony po restarcie, trzeba od razu mieć TESTSIGINON, a tego zaraz po pierwszym restarcie nie wiem jak zrobić.
 10. Taka rada, że nie warto zmieniać bootscreena, podczas robienia moda. Sam próbowałem (odp. plik + win7bootupdatecmd + komenda) i to wszystko przy RunOnce i nie wychodziło zawsze, często jakieś problemy itp. Lepiej dać na pulpit, plik exe aby auto podmieniał, albo komendę do podmianki z plikiem bs7 i win7bootupdatecmd.
 11. Chodzi ci o nie zarejestrowana klase ? Ja tez tak mialem po uzyciu resource hackera, ale w koncu nie chcialo mi soe bawic o wrzucilem explorera z moda sromotnika.
 12. Możńa by tylko, że pobór prądu w idle będzie zupełnie inny, bo tak sobie radka usypia, a tak będzie lecieć ciągle.
 13. Myslisz, ze bez aero nie beda dzialac style do konca ? Nie chce mi sie wierzyc bo srom-otnik, ma domyslny ten swoj curved-km ktory dziala (chodzi mi o to co zaznaczyl free01 + menu start) bez sterow do aero.
 14. Macie dziwne problemy. Ja normlanie w rt7lite ustawiłem, Aero8 jako domyślny, ale też z tego co widzę, nie ustawił się do końca. Tu chodzi o to, że jako domyślny styl, nie może być za bardzo przerobiony, chyba.
×
×
 • Create New...

Important Information