Jump to content
WinClub

nowy00

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About nowy00

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam jeszcze pytanko odnośnie funkcji "Czyszczenie" z menu kontekstowego. Wszystko leci Ok do samoczynnego restartu a po uruchomieniu wyskakuje okienko z czymś takim, tak ma być czy coś tu nie gra?
 2. No miałem samemu okroić siódemkę, ale poczytałem trochę jeszcze forum i fakt, że ten system zabiera ok 600mb RAMu zaraz po instalce zdecydował, że wybrałem jego. Pozdrawiam
 3. Czy można na tym systemie używać: - Malwarebytes - Adv Cleaner - CCleaner - Eusing Free Registry Defrag
 4. No dokładnie. Biere się do roboty :-)
 5. @LAGUNA No właśnie mam tylko 4 gb. Chciałem wywalić tylko to co mam pewność 100% że mi jest zbędne a poczytałem trochę o tym Sromotnika i widzę, że jakieś tam problemy się pojawiają.
 6. O taką odpowiedź mi właśnie chodziło. Ściągnę niemodyfikowany i pogrzebię przy nim sam. Dziękuję za odpowiedzi.
 7. Dzięki wypróbuje. Mogę tym programem jeszcze modyfikować np ten obraz, czy musi być oryginalny/czysty? http://basewin.pl/7mod3.html
 8. On jest mocno modyfikowany, bardziej mi chodziło o czysty z samymi aktualizacjami, z którego samemu mógłbym wywalić to co nie jest mi potrzebne.
 9. Witam, szukam obrazu Windows 7 64bit (najlepiej home) zawierającego już najważniejsze/najnowsze poprawki, który mógłbym samemu odchudzić z niepotrzebnych programów, czy usług. Macie tu na forum naprawdę sporo tego i jeśli można prosiłbym o konkretny link. Czy w ogóle modyfikowane już instalki Windowsa mogę jeszcze samemu delikatnie zmodyfikować, czy musi to być czysty Windows bez żadnych poprawek? Jaki program do tego polecacie?
×
×
 • Create New...

Important Information