Jump to content
WinClub

nowy00

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

About nowy00

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No właśnie chyba mam wcześniejsze wydanie i jest tam chyba max. wersja 6.2. NETFramework offline - to samo co online. Zaraz spróbuję tego z twojego linku. Chyba zrobię formata, bo ostatnio wymieniałem płytę główną (ale ten sam chipset) i zainstalowałem tylko inne sterowniki na stare.
 2. Mam mały problem, mianowicie potrzebowałem zainstalować Net Framework 4.8, instalacja szła normalnie, automatyczny reset, windows coś tam konfigurował na niebieskim ekranie, po czym się uruchomił i wywalił błąd, że nie można zainstalować. Mimo tego na liście aktualizacji pojawił się kb4486129 czyli ten framework, i nie idzie go odinstalować ani z Windowsa ani z Dism++. Pewnie bym to olał, ale nie uruchamia mi się teraz Catalyst control center, więc całkiem możliwe, że coś jeszcze mi działać nie będzie. W tym temacie ktoś już pisał, że ma taki sam problem, ale nie dostał żadnej odpowiedzi. Jak próbuję zainstalować innego Frameworka to wyświetla mi, że mam już zainstalowaną tą samą lub nowszą wersję. Wszystko robiłem na ustawieniu domyślnych usług. Macie jakieś pomysły?
 3. Super system, dzięki Sromotniku !
 4. Ile ten system zużywa RAMu po instalacji?
 5. Mam jeszcze pytanko odnośnie funkcji "Czyszczenie" z menu kontekstowego. Wszystko leci Ok do samoczynnego restartu a po uruchomieniu wyskakuje okienko z czymś takim, tak ma być czy coś tu nie gra?
 6. No miałem samemu okroić siódemkę, ale poczytałem trochę jeszcze forum i fakt, że ten system zabiera ok 600mb RAMu zaraz po instalce zdecydował, że wybrałem jego. Pozdrawiam
 7. Czy można na tym systemie używać: - Malwarebytes - Adv Cleaner - CCleaner - Eusing Free Registry Defrag
 8. @LAGUNA No właśnie mam tylko 4 gb. Chciałem wywalić tylko to co mam pewność 100% że mi jest zbędne a poczytałem trochę o tym Sromotnika i widzę, że jakieś tam problemy się pojawiają.
 9. O taką odpowiedź mi właśnie chodziło. Ściągnę niemodyfikowany i pogrzebię przy nim sam. Dziękuję za odpowiedzi.
 10. Dzięki wypróbuje. Mogę tym programem jeszcze modyfikować np ten obraz, czy musi być oryginalny/czysty? http://basewin.pl/7mod3.html
 11. On jest mocno modyfikowany, bardziej mi chodziło o czysty z samymi aktualizacjami, z którego samemu mógłbym wywalić to co nie jest mi potrzebne.
 12. Witam, szukam obrazu Windows 7 64bit (najlepiej home) zawierającego już najważniejsze/najnowsze poprawki, który mógłbym samemu odchudzić z niepotrzebnych programów, czy usług. Macie tu na forum naprawdę sporo tego i jeśli można prosiłbym o konkretny link. Czy w ogóle modyfikowane już instalki Windowsa mogę jeszcze samemu delikatnie zmodyfikować, czy musi to być czysty Windows bez żadnych poprawek? Jaki program do tego polecacie?
×
×
 • Create New...

Important Information