Jump to content
WinClub

Artur457

Nowicjusz
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. Rozumiem, dziękuję za odpowiedz. Jakiś czas już używam ten system i mi nie przeszkadza ta wersja. Jak to wygląda jeżeli kupiłem komputer i był już zainstalowany Windows 8.1 with Bing a klucz mam do 8.1 to czy mogę to legalnie używać, czy muszę koniecznie zmienić ten system? Oprócz tego, ze co jakiś czas mi wyświetla żeby aktywować Windowsa to poza tym wszystko działa jak należy.
 2. A da się gdzieś legalnie kupić klucz do Binga? Żebym nie musiał przeinstalować systemu, bo już mam dużo rzeczy instalowanych na komputerze i nie chciałbym od Początku wszystko instalować. Dodam ze mało sie na tym znam i sam nawet nigdy nie instalowałem systemu.
 3. Komputer Lenovo. Sprawdzałem w RWEVERTHING a teraz w programi tym, co mi kolega podesłał. Wprowadzam te dwa klucze, które mi się wyświetlają, ale nie pasują. Oczywiście końcówka zamazana
 4. Nie jestem pewien, ale jak kupiłem zainstalowaną tę wersję to myślałem ze klucz tez powinien być do tej wersji. Co można w tym przypadku zrobić?
 5. Witam, kupiłem na Amazonie komputer z Windows 8.1 with Bing i co chwile wyskakuje mi żeby wpisał klucz. Jak wydobyłem klucz z Bios to wyskakuje mi ze ten klucz nie może być użyty do tej wersji windows. Co mam zrobić żeby zbyć dobry klucz do tego systemu?
×
×
 • Create New...

Important Information