Jump to content
WinClub

dale918918

Nowicjusz
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

About dale918918

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

170 profile views
 1. Cześć! Przychodzę z problemem lapka Acer Aspire V3-771G (16GB Ram , SSD+HHD , i7-3632QM , GT 730M). System: Windows 7 Professional N (no-mod) Od niedawna temperatury na GPU zaczęły skakać do takiego stopnia, gdzie komputer sam z siebie się wyłącza. SMART'y dysków są czyste. W komputerze po tym incydencie wymieniłem pastę oraz termopady, oraz wyczyściłem radiatory z wentylatorem. Niestety żadnych rezultatów to nie przyniosło, a jedyne co się dzieje na chwilę obecną to że peaki temperatur są większe niż wcześniej. Wcześniej tego nie było, podejrzewam uszkodzenie GPU, lecz może równie dobrze być to coś z systemem. Próbowałem komputer odpalić na linuxie oraz innym dysku. Na dysku z Win 7 Professional od sromotnika, pokazuje stałe 81 stopni, pomimo że radiatory są zimne/ledwo ciepłe. Wszystkie screeny podrzucam pod imgura, z powodu takiego że nie wszystko mi się tutaj zmieści. Link - https://www.imgur.com/a/yBEYQFt
 2. Dobra wracam tutaj ponownie, przejrzałem jedną rzecz przez DMDE i znalazłem coś takiego. Dane aktualnie zgrywam, ale komp teraz zalicza dziwne zawieszenia, po których trzeba go wyłączać z przycisku. I zauważyłem że w CrystalDiskInfo nabiło mi flagę (1) na parametrze "BF". Może stąd są tutaj te Errory? EDIT: Teraz mi flagę zmieniło na 0 , po czym na 3 , teraz jest ponad 196k.
 3. Spróbowałem sposobu P1O I jak patrze to pliki się pokazują, a partycja jest oznaczona jako Damaged. To już chyba jeżeli jest z tego możliwość zrobienia tego, to jak. Bo jeżeli tym można to zrobić, to po co wykorzystywać wyżej przez was podawany TestDisk.
 4. Z Administratorem czy bez, to samo. Nawet napisałem model w opisie.
 5. No trochę tam było. Zdjęcia rodzinne, skany etc. Dysk od laptopa podpiąć w inny port.... Może od razu spróbować pod inny komputer? Nie wiem. Ja w dysku nic nie mieszałem, normalnie wrzucane były tam rzeczy z bluetooth bez problemu i to jeszcze wczoraj robiłem jak robiłem odwołanie na fb. Przy kompie nic nie mieszam, no ewentualnie tylko napięcia/taktowania cpu/gpu.
 6. Kliknąłem i to co widać jest napisane. To samo jak w cmd... "Nie można określić wersji woluminu i stanu. Program CHKDSK przerwany"
 7. Próbuje tym twoim sposobem podesłanym, niestety to samo co przy cmd.
 8. Mam nadzieje że o to chodziło. Komputer nie jest wyłączany natychmiastowo przez przycisk, więc nie wiem czy to było pozbawienie prądu w nim.
 9. Siemanko. Ostatnio próbując odpalić programy z partycji D: , wszystko się odpalało, ale po dosłownej sekundzie od odpalenia programu, po prostu się crashował i wywalał sent error. Zrestartowałem kompa i wchodząc w Mój Komputer ukazała mi się uszkodzona partycja. Rozpoznałem to już po tym że jeden z programów pokazał mi w launcherze że coś jest nie tak z danym folderem i zostanie usunięty z launchera. Spróbowałem wejść z partycje, ale system pokazuje mi błąd (ss 1) oraz że cały wolumin jest czysty (ss 3). Dysk sprawdzałem z CrystalDiskInfo, SMART jest czysty. (ss'y 4-5). Próbując wrzucić komendę w cmd "chkdsk /f D:" wyrzuca że nie może określić wersji (ss 2). Zarządzanie dyskami pokazuje partycje RAW, czyli jakby całość się zresetowała z niewiadomego powodu. (ss 6) W tym przypadku będę potrzebował pomocy żeby przywrócić całą partycję wraz z plikami. MSI GL72-6QD , i7-6700hq , gtx950m , 8gb , 1TB+256GB , Windows "JG Seven" 7
×
×
 • Create New...

Important Information