Jump to content

ja3xy

Nowicjusz
 • Content Count

  9
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 1. Codziennie musze wchodzic w Opcje Folderów- Widok-Pokaz ukryte pliki i zmieniac na Nie pokazuj ukrytych plików Dlaczego ? co zrobic zeby sie samo nie zmieniało ?
 2. Jak zrobić kolory w belkach : Nazwa ,album , długość , rok , rozmiar.... tak jak to jest w Windows 7 w win8.1 belki sa białe , dopiero po najechaniu kursorem robia sie lekko szare
 3. Win 8.1 Personal System (PS) 2k17 Za każdym razem po starcie komputera musze ręcznie sie łączyć z wifi i za każdym razem wklepywać hasło bo nie zapamiętuje ' Jest jakies rozwiązanie tego problemu?
 4. Bardzo pomocna odpowiedz
 5. Windows 10 Enterprise LTSC 2019 czy ktoś ma i może zamiescic link do pobrania?
 6. Jaka bedzie różnica miedzy systemami ? obecnie mam zainstalowany: Win Eight Pro One - Spring Project 2015 x64 Extreme ver.2 z tego co widze to moj bedzie miał aktualizacje do 2015 r a Win 8.1 Personal System (PS) 2k17 do 2017 roku? co jeszcze ?
 7. 1. Czy da sie aktualizowac ten system przez windows updade? 2. Data ,,złożenia '' tego sytstemu to który to rok? 1. Czy da sie aktualizowac ten system przez windows updade? 2. Data ,,złożenia '' tego sytstemu to który to rok? 1. Czy da sie aktualizowac ten system przez windows updade? 2. Data ,,złożenia '' tego sytstemu to który to rok? 1. Czy da sie aktualizowac ten system przez windows updade? 2. Data ,,złożenia '' tego sytstemu to który to rok?
×
×
 • Create New...

Important Information