Jump to content
WinClub

netgrafik

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

About netgrafik

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

211 profile views
 1. Można już pobierać z https://tb.rg-adguard.net/public.php?lang=pl-PL
 2. Czy ktoś z Kolegów miał bluescreen po instalacji KB4490481 z informacją "BAD POOL CALLER" ? (Window 10 Pro 1809)
 3. Do dj_koto: Ale chyba poszczególnych składników i miejsca instalacji wybrać nie można?
 4. Czy w najbliższym czasie będzie dostępny instalator z możliwością wyboru poszczególnych składników i programów oraz miejsca (partycji) na której chce się je zainstalować?
 5. Po zmianie wartości na 1 i przeładowaniu systemu wartość zamieniła się na: Opcja zapisu uruchomiła się ponownie...
 6. Nie mogę na stałe wyłączyć czasu ostatniego dostępu do pliku, celem oszczędzenia zbędnych zapisów na dysku SSD. W poprzednich wersjach Windowsa 10 opcja ta działała, a w wersji 1803.17134.48 po wyłączeniu i po przeładowaniu systemu opcja zapisu uruchamia się ponownie. Polecenie: fsutil behavior set disablelastaccess 1 też nie działa…
 7. Jeżeli masz zainstalowane inne programy Microsoftu to spróbuj uruchomić ręcznie sprawdzanie aktualizacji i zobacz, czy opcja się uruchomiła... Możesz spróbować jeszcze raz przeładować system, bo niekiedy opcja uruchamia sie losowo ( tak przynajmniej u mnie...)
 8. Oczywiście, że sciągnałem UUAWU! Ale niestety po sprawdzeniu aktualnej wersji on-line i odliczeniu 5 sekund wyłącza się... Jeżeli coś trzeba zmienić w pliku to napisz dokładnie co zmienić, aby program zadziałał w tej wersji Windowsa
 9. Dziękuję za info... Mój system W10 Pro - wersja 1703 (kompilacja systemu operacyjnego: 15063.138) - niestety nie działa... Skrypt się wyłącza... (Może coś źle robię..!?)
 10. Po ostatniej aktualizacji Windows 10 w ustawieniach: Windows Update | Opcje zaawansowane przy opcji - "Wybierz sposób instalowania aktualizacji" po każdym uruchomieniu (przeładowaniu) systemu automatycznie zaznacza się (uruchamia się) opcja: "Znajdź aktualizacje innych produktów firmy Microsoft, gdy aktualizuję system Windows" Czy istniej sposób na stałe wyłaczenie tej opcji?
 11. Czy przy pomocy programu Dual-boot Repair 10 da się naprawić błąd tabeli partycji 0xc0000225?
×
×
 • Create New...

Important Information