Jump to content

max699

 • Posts

  28
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by max699

 1. Hej, system pro lite. Mam częste problemy z zawieszającym się explorerem, przeglądając pliki w katalogach często system się zawiesza po czym explorer się restartuje. Najczęściej w katalogach z wieloma plikami i przy wycinaniu i wklejaniu do innego katalogu. W ltsc ten problem nie występuję w oryginale również. Problem zawsze występuje przy postawieniu wersji pro lite jak pamiętam w poprzednich wersjach działo się tak samo, leciałem na ltsc ale na pro mam licencję. Może ktoś by pomógł rozwiązać problem. Z góry dziękuję. Pozdrawiam
 2. Często też przy przenoszeniu mam takie spadki transferu i wisi długo zanim przejdzie dalej. Może ktoś też spotkał się z takim problemem ?
 3. Witam, system pro lite, mam częste problemy z zawieszającym się explorerem, przeglądając pliki w katalogach często system się zawiesza po czym explorer się restartuje. Jakaś porada ? z góry dzięki. Pozdrawiam
 4. Witam, w wersji Ultra Lite mam problem z aplikacją od myszy logitecha, po instalacji i uruchomieniu po chwili wywala błąd visual c++ runtime library error. Aktualizowałem bibloteki. Coś jeszcze mogę zrobić ?
 5. Tylko na modach Sromotnika a obecnie na tym udało się odpalić kodi na leciwym netbooku acer one 722. Filmy działają płynnie. Na innych modach i oryginale cięło podczas oglądania. Po raz kolejny dzięki za włożoną pracę i czekam na nową 10 pod komputery do pracy ;-)
 6. Hej, chciałem ożywić swojego netbooka z amd c-60 i 4gb ram pod kodi, postanowiłem wrzucić mu tę 8 ale przy próbie uruchomienia jakiegoś filmu w kodi wyrzucało pamięć nie może być read. Więc spróbowałem Twoją dziesiątkę w wersji core, trochę bardziej system muli ale kodi działa. Netbook złom ale tylko na Twoim systemie po lekkim dostosowaniu pociągnął płynnie full hd. Pozdrawiam i czekam na nową dziesiątkę już na główne komputery ;-) Dziękuję za Twoją pracę, to najlepsze mody ;-) Używam od czasów xp.
 7. Witam, chwilowo do instalki programu musiałem włączyć standardowe usługi i pewnie Windows w tym czasie chciał sobie ściągnąć jakąś aktualizację gdyż przy ikonie zamknij komputer pojawił się znaczek aktualizacji. Jest szansa by to usunąć ? Niby nie instaluje nic ale wydaję mi się, że system dłużej się włącza przez to. Pozdrawiam
 8. Może i ja coś skrobne ;-) Do tej pory tylko narzekałem, że coś tam nie działa na wersji winpro i nie dziwota, że się nie doczekałem odpowiedzi wszak nie działały drobnostki a to w modach normalne. Niemniej spróbowałem wersji LTSB i jest rewelacja. Jeszcze tak dobrej 10 nie miałem ;-) Używałem Twoich systemów za czasów xp teraz na Twojej 10 zostanę na dłużej ;-) Wersja przed 3w1. Liczba procesów na Twojej zwykłej 10 ok 80 po instalce wszystkiego co mi potrzebne w tej wersji ok 45 i nic się nie krzaczy. Szkoda tylko, że licencje mam na pro więc tu nie aktywuje ale przy modach to Microsoft i tak mógłby się przyczepić :-) Więc to chyba nie jest wyznacznik. Programy, których używam do pracy ożyły. Funkcja czyszczenia również rewelacja. U mnie również wyskakuje komunikat wspomniany powyżej przy uruchomieniu. Ale nie jest to w żaden sposób uciążliwe. Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za pracę. W dzisiejszym świecie rzadko ktoś coś robi za free.
 9. Z Photoshopem, jakoś sobie poradziłem wgrywając ręcznie brakujący plik o jaki prosił. Tym razem Apka logitech wywala z powodu błędu visual c++. Po włączeniu jest ok a z czasem działania systemu się krzaczy tak jakby po dłuższym działaniu system ją wyłączał ;-)
 10. Witam, wersja ultra lite. Nie mogę zainstalować Photoshopa cs6 (system windows nie może odnaleźć pliku na dysku c: ścieżka Setup.exe. Adobe Reader również nie chce się zainstalować. Więc coś ogólnie adobe nie idzie. Ktoś pomoże ?
 11. zdradziłem szefa z powrotem jestem hetero :-P od kilku dni na modzie od Kasi :-) pozytywne zaskoczenie. Montuje wideo na Ediusie i lepiej reaguje na tego moda. Poza tym zdarzyło się kilkukrotnie uświadczyć znany problem z modów Mr.T czyli błąd pamięci. Nie jest to częsty komunikat ale się zdarza. Więc to nie wina szefa ;-) Pozdrawiam i dziękuje za dobrą robotę ;-)
 12. Dziękuje, i ja szukałem opcji przywrócenia standardowej przeglądarki. Takie przyzwyczajenie i żadna inna do końca nie pasuje. Skorzystałem z opcji dodania wpisu do rejestru. Później już aplikacja była dostępna przy wybraniu opcji do domyślnego otwierania aplikacji. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information