Jump to content
WinClub

max699

Użytkownik
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by max699

 1. Często też przy przenoszeniu mam takie spadki transferu i wisi długo zanim przejdzie dalej. Może ktoś też spotkał się z takim problemem ?
 2. Witam, system pro lite, mam częste problemy z zawieszającym się explorerem, przeglądając pliki w katalogach często system się zawiesza po czym explorer się restartuje. Jakaś porada ? z góry dzięki. Pozdrawiam
 3. Witam, w wersji Ultra Lite mam problem z aplikacją od myszy logitecha, po instalacji i uruchomieniu po chwili wywala błąd visual c++ runtime library error. Aktualizowałem bibloteki. Coś jeszcze mogę zrobić ?
 4. Moda z tego wątku mam od kilku dni i wszystko gra. Tak jak autor wspomina nie ma dużo cięć. Co do 10 Sromotnika dziś reinstalka bo pojawiły się problemu z nowymi sterami od grafiki intela. Natomiast system stał od kwietnia 2018, nie pamiętam kiedy tak długo leżał u mnie system bez przeinstalowania ;-)
 5. obecnego moda Szefa mam na lapku bo tam więcej programów mam, a że mniej pocięty to powinien nie sprawiać problemów, poza tym chciałem po testować czekając na nowy mod Sromotnika. Sromotnika mam na pc bo tam tylko program do montażu video jest wydajniejszy. Mam też 7 Sromotnika na starym netbooku i na nim tylko filmów nie tnie więc mody klasa. Tylko, rzadko nas odwiedza niestety.
 6. siudema, sorry za off ale nie mogłem się powstrzymać. Wam korektor błędów nie działa ??? jest rok 2019
 7. Tylko na modach Sromotnika a obecnie na tym udało się odpalić kodi na leciwym netbooku acer one 722. Filmy działają płynnie. Na innych modach i oryginale cięło podczas oglądania. Po raz kolejny dzięki za włożoną pracę i czekam na nową 10 pod komputery do pracy ;-)
 8. Hej, chciałem ożywić swojego netbooka z amd c-60 i 4gb ram pod kodi, postanowiłem wrzucić mu tę 8 ale przy próbie uruchomienia jakiegoś filmu w kodi wyrzucało pamięć nie może być read. Więc spróbowałem Twoją dziesiątkę w wersji core, trochę bardziej system muli ale kodi działa. Netbook złom ale tylko na Twoim systemie po lekkim dostosowaniu pociągnął płynnie full hd. Pozdrawiam i czekam na nową dziesiątkę już na główne komputery ;-) Dziękuję za Twoją pracę, to najlepsze mody ;-) Używam od czasów xp.
 9. Witam, chwilowo do instalki programu musiałem włączyć standardowe usługi i pewnie Windows w tym czasie chciał sobie ściągnąć jakąś aktualizację gdyż przy ikonie zamknij komputer pojawił się znaczek aktualizacji. Jest szansa by to usunąć ? Niby nie instaluje nic ale wydaję mi się, że system dłużej się włącza przez to. Pozdrawiam
 10. Może i ja coś skrobne ;-) Do tej pory tylko narzekałem, że coś tam nie działa na wersji winpro i nie dziwota, że się nie doczekałem odpowiedzi wszak nie działały drobnostki a to w modach normalne. Niemniej spróbowałem wersji LTSB i jest rewelacja. Jeszcze tak dobrej 10 nie miałem ;-) Używałem Twoich systemów za czasów xp teraz na Twojej 10 zostanę na dłużej ;-) Wersja przed 3w1. Liczba procesów na Twojej zwykłej 10 ok 80 po instalce wszystkiego co mi potrzebne w tej wersji ok 45 i nic się nie krzaczy. Szkoda tylko, że licencje mam na pro więc tu nie aktywuje ale przy modach to Microsoft i tak mógłby się przyczepić :-) Więc to chyba nie jest wyznacznik. Programy, których używam do pracy ożyły. Funkcja czyszczenia również rewelacja. U mnie również wyskakuje komunikat wspomniany powyżej przy uruchomieniu. Ale nie jest to w żaden sposób uciążliwe. Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za pracę. W dzisiejszym świecie rzadko ktoś coś robi za free.
 11. Z Photoshopem, jakoś sobie poradziłem wgrywając ręcznie brakujący plik o jaki prosił. Tym razem Apka logitech wywala z powodu błędu visual c++. Po włączeniu jest ok a z czasem działania systemu się krzaczy tak jakby po dłuższym działaniu system ją wyłączał ;-)
 12. Witam, wersja ultra lite. Nie mogę zainstalować Photoshopa cs6 (system windows nie może odnaleźć pliku na dysku c: ścieżka Setup.exe. Adobe Reader również nie chce się zainstalować. Więc coś ogólnie adobe nie idzie. Ktoś pomoże ?
 13. zdradziłem szefa z powrotem jestem hetero :-P od kilku dni na modzie od Kasi :-) pozytywne zaskoczenie. Montuje wideo na Ediusie i lepiej reaguje na tego moda. Poza tym zdarzyło się kilkukrotnie uświadczyć znany problem z modów Mr.T czyli błąd pamięci. Nie jest to częsty komunikat ale się zdarza. Więc to nie wina szefa ;-) Pozdrawiam i dziękuje za dobrą robotę ;-)
 14. Dziękuje, i ja szukałem opcji przywrócenia standardowej przeglądarki. Takie przyzwyczajenie i żadna inna do końca nie pasuje. Skorzystałem z opcji dodania wpisu do rejestru. Później już aplikacja była dostępna przy wybraniu opcji do domyślnego otwierania aplikacji. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information