Jump to content
WinClub

LeopardPL

Nowicjusz
 • Content Count

  4
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About LeopardPL

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W momencie, kiedy był działający link do x64, napisał, że tylko to będzie, a x86 dopiero przy kolejnym razie w kwietniu. Teraz link nie działa i tego opisu też nie mogę znaleźć, więc może zmienił zdanie i jednak zrobi ;-)
 2. Tu akurat Jakub pisał, że będzie tylko 64 teraz. Chyba, że zmienił zdanie ;-)
 3. No z chęcią wezmę poprawiony (mam jeszcze dwa komputery do reinstalacji) tyle, że nie poprawiłeś linka... Dobrze rozumiem, że wystarczy dogranie Twojego efi.cfg do tego co już mam na penie, czy robiłeś coś jeszcze?
 4. U mnie śmiga już komputer z instalacją z tego obrazu. Fakt, że samo ściąganie na Chrome było jakieś dziwne, najpierw strona prosiła o zgodę na zapis na dysku, potem tak jakby strona coś ciągnęła, a jak skończyła, to sam Chrome ściągnął/zapisał plik w kilka sekund. Grunt, że suma się zgadzała i skan Nortonem nic nie znalazł ;-). Bardzo dziękuję za tą kompilację, bo postawienie na nowo laptopa trwało kilka godzin, a nie klika dni. Ściągał mi tylko kilka poprawek z ostatnich dni, potem to już standardowe aktualizacje do czystego Offfice'a 2007. I na szczęście nie ma zintegrowanego klucza, więc w czasie instalacji można podać swój. Jedyna rzecz, to domyślnie instaluje ultimate, brak wyboru systemu, ale z tym też można sobie dać radę ;-) Teraz sprawdziłem ponownie linka i teraz jest tak jak napisali koledzy, link prowadzi do tego tematu, a nie do obrazu. Ja z niego korzystałem zaraz po wstawieniu i wtedy działał.
×
×
 • Create New...

Important Information