Jump to content

QQriq

 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

About QQriq

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zależy mi przede wszystkim na tym żeby był maksymalnie okrojony. Nie potrzebuję sklepu i innych dodatków. Używam tylko Office, coś do zip/rar, czytnika PDF ewentualnie coś do zdjęć (pracuję na osobnym sprzęcie). Istotne aby nowe sterowniki grafiki działały i żeby nie było problemów z jedną z gier MMO (powiedzmy że jestem na nieco wyższym poziomie niż "średni" gracz tzn. coś więcej niż tylko hobby). Ewentualnie w grę wchodzi jeszcze program wyłączający/usuwający zbędne dla mnie rzeczy w Windowsie.
 2. Witam. Przymierzam się do zakupu ASUS ROG Strix SCAR II. W oryginale Win10 Home wraz z całym śmietnikiem. Sprzęt będzie używany głównie do jednego z tytułów MMO. Do tej pory korzystałem z MSI z systemem Windows_10_Pro_1809_x64_17763.253 (z forum pięknie oczyszczony). Jakieś sugestie bądź przeciwwskazania co do wrzucenia tego Windowsa?
 3. Raczkuję z tym więc czeka mnie uczenie się na błędach. Wybaczcie przeoczenie i głupie pytania
 4. Witam. Przeinstalowałem na wrzuconą tutaj wersję i wszystko działa. Czysto aż miło. Z tym, że mam oryginalny klucz z mojej poprzedniej wersji Home i z tą wersją nie działa. jakiś pomysł bądź podpowiedź?
×
×
 • Create New...

Important Information