Jump to content

nazer84

 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

About nazer84

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, po reinstalacji systemu mam problem z kartą dźwiękową w swoim laptopie. Komputer jej nie widzi, przed postawieniem systemu od nowa na starym działała bez problemu (karta to realtek high definiton, W menadżerze urządzeń mam info : nie można uruchomić tego urządzenia (kod 10) problem na windowsie 10 i obecnie na windows 7 ten sam problem, próbowałem różnych sterowników i nic... sterowniki się instalują ale karty nadal nie widzi :/ Wie ktoś jak można rozwiązać ten problem ?? Obecnie zainstalowany windows 7. Będę wdzięczny za pomoc
 2. Witam, kupiłem sobie ze strony skinpack.com skin alienware red, zainstalowałem i wszystko ok, tylko mam problem z menu start, a dokładnie z ikoną menu start, wszystko się zainstalowało i zmieniło na alienware, tj. theme, dźwięki, ikony, pasek menu tylko nie ikona, nadal jest znaczek windows a nie "głowa" aliena, wie ktoś jak to zmienić?? pierwsze zdjęcie jak jest, drugie jak być powinno... Niby szczegół ale jestem bardzo uczulony na takie drobiazgi, pomoże ktoś?? ( oczywiście startisback++ kupiony i zainstalowany). Wersja windows to modyfikacja Sromotnika, niestety nie pamiętam jaka wersj
 3. Sromotnik, ponowie pytanie czy do prawokliku i zakładki narzędzia można dodawać skróty do swoich aplikacji? jeśli tak to jak to zrobić?
 4. Hej... Sromotnik napiszesz czy do prawokliku na ekranie i zakładki narzędzia można dodawać skróty do swoich apek??
 5. dzięki za odpowiedź, a co zrobić jak już usunąłem folder "tuning" ?? i jeszcze jedno pytanie, czy można do prawokliku do zakładki narzędzia dodawać swoje programy? jeśli tak to jak to zrobić? Jeszcze jeden problem przy próbie zainstalowania origin takie coś, jak naprawić?
 6. Jeszcze jedno jak usunąć te info na pulpicie?
 7. Witam, wczoraj zainstalowałem poszło gładko. Sromotnik czy ustawienie maksymalne bezpieczeństwo wyłącza całkowicie kamerę?? czy tylko przy logowaniu??
×
×
 • Create New...

Important Information