Jump to content

Radzior2010

Mega użytkownik
 • Content Count

  164
 • Posty z Chatbox

  63
 • Joined

 • Last visited

About Radzior2010

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

256 profile views
 1. Przeczytaj wątek, bo już chyba był taki temat poruszany tutaj jakiś czas temu
 2. Spróbuj zrestartować explorer.exe PPM i Restart Explorera
 3. Z jakich przeglądarek korzystasz? Windows XP jest dość starym systemem już i nie wszystko na nim działa jak należy. Nowe wersje przeglądarek także. Nie myślałeś o zmianie systemu na inny?
 4. Długiego linku nie ma już w Czatboxie. Strona działa normalnie.
 5. Przekopiowałeś? Mam rozumieć, że zainstalowałeś od nowa na SSD? W ogóle jakie masz podzespoły w kompie?
 6. Ja mam u siebie czystego Windows 7 Ultimate 64bit, a mam C2D E8200 i 6GB RAM DDR2 Zmieniłem też dysk twardy na HDD 7200obr. i 32MB cache co też polepszyło szybkość działania. Faktem jest, że SSD nie dorówna taki HDD jak mój, no ale że trafił się za grosze i mało używany to zakupiłem
 7. Wewnętrzny czyli taki który jest przeznaczony do zamontowania w płycie głównej. Ale po włożeniu go w kieszeń/adapter może działać jako zewnętrzny dysk twardy. Po drugie dysk który wysłaleś wcale nie jest rewelacyjny. No i posiada SATA III, a była mowa o M.2
 8. Po pierwsze to podaj w ogóle jaka pojemność dysku Cię interesuje Potem można zrobić porównanie cen względem zakupu gotowca, a wewnętrznego z kieszenią.
 9. No i będziesz miał dysk zewnętrzny jak zamontujesz dysk wewnętrzny M.2 w kieszeń/adapter na USB 3.0. Czego tutaj nie rozumiesz?
 10. To jest dysk wewnętrzny M.2 do którego możesz zakupić "kieszeń" na USB 3.0. Kupujesz dysk M.2, kupujesz kieszeń. Montujesz dysk M.2 w "kieszeń" i dzięki temu masz dysk zewnętrzny SSD.
 11. Do wyboru, do koloru https://www.x-kom.pl/g-5/c/1779-dyski-ssd.html?f[1731][72924]=1
 12. Na np. x-kom znajdziesz dyski SSD na złącze M.2. A jaki dysk to już zależy od tego jaką chcesz pojemność oraz od zasobności portfela. Kolega @wiktorynek bardzo dokładnie napisał Ci czego szukać, a znalezienie tego na stronie np. x-kom nie należy do trudnych zadań.
 13. Wg mnie najprościej byłoby kupić dysk SSD M.2 i włożyć go w adapter USB 3.0 Widzę, @wiktorynek mnie "wyprzedził"
×
×
 • Create New...

Important Information