Jump to content

Radzior2010

Mega użytkownik
 • Content Count

  258
 • Posty z Chatbox

  499
 • Joined

 • Last visited

About Radzior2010

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

422 profile views
 1. To nie ma zbytnio znaczenia, bo ESD to licencja elektroniczna
 2. Tak jak napisane wyżej. Gwarantem jest sklep u którego zakupiłeś produkt. Jeśli coś się stanie to zawsze oddajesz produkt nie do producenta, ale do podmiotu u którego nabyłeś daną rzecz. Nawet jeśli nie miałbyś karty gwarancyjnej to sam paragon jest gwarancją. Gwarancja na produkt zakupiony w sklepie stacjonarnym bądź przez Internet liczy się od daty sprzedaży, nie od momentu wyprodukowania. Także śpij spokojnie.
 3. Zaznacz Maksymalna Pamięć i wpisz 4096, a następnie uruchom ponownie system.
 4. Jest tutaj na forum temat o 5.1 lite z aktywnym linkiem do najnowszej wersji. Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
 5. Tak. Wersja PRO, a Home nie różni się niczym jeśli chodzi o wygląd instalatora. Jeśli chodzi o wersje lekkie XP to przychodzi mi do głowy modyfikacja 5.1 Lite.
 6. Podaj parametry laptopa. EDIT: W Twoim poprzednim temacie podałem Ci linki do wersji XP. Linki tamte są darmowe, wystarczy kliknąć SKIP AD po 5 sekundach kiedy pojawi się reklama i można śmiało pobierać.
 7. Obrazy ISO znajdziesz tutaj: http://basewin.pl/xporg.html Wypalasz ISO na płycie, zmieniasz opcje bootowania w BIOS żeby płyta startowała pierwsza. Załaduje Ci się ekran instalacyjny Windows XP. Kiedy pojawi Ci się taki ekran Klikasz R na klawiaturze i pojawi się taki ekran. Klikasz ponownie R i instalator powinien podmienić pliki systemowe.
 8. Z tego co kojarzę to: Intergrated Peripherals lub Advanced Chipset Features ustawia się na disabled. Jeśli nie ma takich opcji w Biosie tzn. że grafika zintegrowana z automatu jest wyłączana. Lub podobna opcja czyli Onboard VGA i ustawia się na AUTO. Są też opcje, "disabled, lub "first init display" - ustawia się na PCI-E lub AGP w zależności, z którego złącza się korzysta Wszystko zależy od tego jaki posiada się BIOS.
 9. Tylko zależy jak dawno było to kupione oraz czy posiada dowód zakupu Bez tego raczej marne szanse udowodnienia komuś, że sprzedał bubel.
 10. Nikt Ci nie odpowie, która wersja jest bezproblemowa. U jednych działa dobrze wersja "A" u innych "B". Niekiedy aktualizacja powoduje problemy. Jeśli masz na tyle cierpliwości i umiejętności możesz sam na własną rękę próbować zoptymalizować 10-tkę. Jednakże robisz to na swoją odpowiedzialność i po takiej czynności pewne usługi mogą nie zadziałać. W zależności od tego co wyłączysz
 11. Pobierz sobie obraz ISO z Windows XP Home Edition. Jeśli miałeś Service Pack 1,2,3 to dobrze by było, żeby obraz ten SP posiadał. Wypal obraz ISO na płytę lub pendrive. Następnie postępuj tak przy instalacji Windows, ale wybierz opcję NAPRAW. Instalator podmieni pliki systemowe, a Twoje pliki nie zostaną ruszone. Ostrzegam, że nie zawsze jest to skuteczne w 100%.
 12. Kiedyś miałem taki przypadek, że dołożyłem znajomemu do PC-ta 2GB RAM. BIOS widział 2GB więcej RAM, system też, ale dostępne było tylko 1GB z tych 2GB. Wystarczyło w opcjach rozruchu w MSConfig zmienić "Maksymalną pamięć" odpowiadającą wielkości pamięci RAM w megabajtach i było w porządku
×
×
 • Create New...

Important Information