Jump to content
WinClub

Zimny

Nowicjusz
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

  1. Po kilku dniach spokoju dzisiaj się znowu problemy ponowiły i wyskoczyło mi takie oto powiadomienie:(screen w załączniku) O dziwo mimo czarnego ekranu pisze że to BlueScreen Edit: Mocno się natrudziłem i udało mi się odczytać plik DMP tylko nie rozumiem nadal co jest przyczyną więc nie wiem jak rozwiązać problem ;/
  2. Mam nadzieję że mi to pomoże,dzięki za zaangażowanie
  3. Komputer stacjonarny a dyski ssd i hdd w komputerze,jak na razie aktualizowałem sterowniki do karty graficznej oraz komputer wykrył problemy związane z wygaszaczem ekranu które rozwiązał,od tej pory(sobota oraz niedziela) black screen oraz sytuacja z rozdzielczość monitora nie występuje.
  4. Witam Czasami po starcie systemu odpala mi na najniższej możliwej rozdzielczości a ekran pokazuje mi zamiast monitora mojego coś w stylu ,,urządzenie ekranu bezprzewodowego'' chociaż formułka jest nieco dłuższa. Sytuacja się zdarza średnio raz na trzy uruchomienia systemu oraz czasem zdarza się że wyskakuje black screen(komputer cały czas działa,monitor również) Posiadam płatny BitDefender antywirus lecz nie wykrył żądnego keyLogera lecz nadal mam obawy. Posiadam system Windows7 z ostatnimi sterownikami wydanymi przez Microsoft natomiast nie mam najnowszych sterowników do karty graficznej, format systemu był robiony w listopadzie. Ogólnie nie miałem tych problemów dopóki nie doszło u mnie do ,,nieoczekiwanego odcięcia zasilania'' więc być może to spowodowało błąd w systemie. Edit: Po zainstalowaniu najnowszych sterowników sprawdziłem i AMD link mam wyłączony więc teoretycznie nikt nie powinien połączyć się z komputerem bezprzewodowo. Edit2: Po około 20 min użytkowania black screen wyskoczył ponownie,temperatury w PC były w porządku więc to nie jest problem. Dołączam dane związane z błędami które wyskoczyły tuż przed black screen.
×
×
  • Create New...

Important Information